Jesteś tutaj: Strona Główna

Sesja podsumowująca projekt Leonardo da Vinci

data dodania: 2015-03-27 10:19:30

Dnia 20 marca 2015 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica przy ulicy Jagiellońskiej 4 w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się sesja podsumowująca projekt Leonardo da Vinci. Projekt oparty był na realizowaniu przez młodzież praktyk zagranicznych.
Odbycie praktyk zagranicznych przez 3 Grupę w ramach projektu Leonardo da Vinci

data dodania: 2015-03-26 07:12:07

W ramach projektu Leonardo da Vinci praktyki zawodowe w Niemczech ? w Turyngii ? odbyła trzecia grupa uczniów klasy II technikum hotelarstwa i technikum organizacji usług gastronomicznych
Kolejna praktyka w ramach projektu Leonadro da Vinci - Uczenie się przez całe życie" za nami

data dodania: 2014-10-10 12:37:56

W ramach projektu "Leonardo da Vinci - Uczenie się przez całe życie" druga grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem odbyła praktyki zawodowe w Niemczech. Miejscem odbywania praktyk był malowniczo położony region w Niemczech, jakim jest Turyngia.
Praktyki zagraniczne w ramach projektu Leonardo da Vinci w Zespole Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem

data dodania: 2014-03-19 09:36:23

Program Leonardo da Vinci jest częścią programu edukacyjnego Unii Europejskiej "Uczenie się przez całe życie" i realizowany jest w Zespole Szkół Zawodowych w Wysokiem Mazowieckiem. W ramach tej europejskiej inicjatywy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe zagranicznym do Niemiec. Celem wyjazdu było odbycie praktyk zawodowych przez dwunastu uczniów klasy drugiej technikum hotelarskiego. W ciągu czterech tygodni (od 10 lutego do 10 marca 2014) uczniowie ZSZ mogli odbyć staż w najlepszych hotelach Turyngii, która jest jedną z najpiękniejszych krain turystycznych Niemiec.
Warsztaty języka niemieckiego "Deutsch- Wagen -Tour"

data dodania: 2014-02-28 09:42:21

W czwartek, 27 lutego 2014 roku odbyły się warsztaty j. niemieckiego przeprowadzone przez przedstawiciela Instytutu Goethego.
Ruszył projekt Leonardo da Vinci

data dodania: 2013-12-31 10:37:20

W listopadzie odbyła się rekrutacja do projektu "Leonardo da Vinci". Każdy uczeń zainteresowany udziałem w projekcie odbył rozmowę kwalifikacyjną, a następnie napisał test językowo - zawodowy. Pozwoliło to na wybranie grupy, która rozpoczęła zajęcia przygotowujące.Usługi hotelarsko-gastronomiczne dla podróżujących - wyzwaniem dla młodych pracowników w Wysokiem Mazowieckiem

data dodania: 2013-05-23 09:12:19

Co roku wiele szkół spełnia swoje marzenia realizując ciekawe projekty - co roku tysiącom ludzi w urzeczywistnianiu ich marzeń pomaga Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, udzielając wsparcia finansowego przy realizacji tych projektów. Praktyki odbywane za granicą, spotkania z ludźmi innych kultur, zdobywanie nowych umiejętności, rozwijanie pasji, odkrywanie talentów... Każdemu z tych działań towarzyszy wiele emocji i mnóstwo nowych doświadczeń. Jednym z programów FRSE jest Leonardo da Vinci, który promuje mobilność uczniów na europejskim rynku pracy oraz podnosi jakość i innowacyjność kształcenia i szkolenia zawodowego.