Egzaminy zawodowe


Do pobrania:


Data/ Godzina/ Sala/Kwalifikacja

PRAKTYCZNY

PONIEDZIAŁEK

03.06.2024 09:00

        SPL.01 Technik logistyk

        HGT.12 Technik żywienia i usług gastronomicznych

 

30os. /120/150 min

Aula

PRAKTYCZNY

PONIEDZIAŁEK

03.06.2024 13:00

        SPL.04 Technik logistyk

 

2os./120 min.

Aula

PISEMNY

WTOREK

04.06.2024 08:30

        SPL.01 Technik logistyk

20os./60min.

Sala 29

PISEMNY

WTOREK

04.06.2024 10:30

        INF.02 Technik informatyk

20os./60min.

Sala 29

PISEMNY

WTOREK

04.06.2024

12:30

        INF.02 Technik informatyk

        EKA.04 Technik ekonomista

        SPL.01 Technik logistyk

 

17os./60min.

Sala 29

PISEMNY

ŚRODA

05.06.2024 08:30

        SPC.02 Technik technologii żywności

15os./60min.

Sala 29

PISEMNY

ŚRODA

05.06.2024 10:30

 

        SPC.02 Technik technologii żywności

14os./60min.

Sala 29

PISEMNY

ŚRODA

05.06.2024 12:30

        INF.02 Technik informatyk

        INF.03 Technik informatyk

        SPC.07 Technik technologii żywności

        SPL.04 Technik logistyk

15os./60min.

Sala 29

PRAKTYCZNY

PONIEDZIAŁEK

10.06.2024 08:00

        INF.03 Technik informatyk

 

6os./150min.

Sala inf.77

PRAKTYCZNY

PONIEDZIAŁEK

10.06.2024 08:00

        EKA.04 Technik ekonomista

 

10os./180min.

Sala 29

PRAKTYCZNY

PONIEDZIAŁEK

10.06.2024 12:30

        INF.03 Technik informatyk

 

6os./150min.

Sala inf.77

PRAKTYCZNY ŚRODA

12.06.2024 08:00

        INF.02 Technik informatyk

 

6os./150min.

 

Sala inf.77

PRAKTYCZNY ŚRODA

12.06.2024 12:30

        SPC.02 Technik technologii żywności

6os./150min.

Sala 24

PRAKTYCZNY ŚRODA

12.06.2024 12:30

        INF.02 Technik informatyk

 

6os./150min.

 

Sala inf.77

PRAKTYCZNY ŚRODA

12.06.2024 17:00

        SPC.02 Technik technologii żywności

6os./150min.

Sala 24

PRAKTYCZNY ŚRODA

12.06.2024 17:00

        INF.02 Technik informatyk

 

6os./150min.

 

 

Sala inf.77

PRAKTYCZNY PIĄTEK

14.06.2024 08:00

 

        SPC.02 Technik technologii żywności

6os./150min.

Sala 24

PRAKTYCZNY PIĄTEK

14.06.2024 08:00

 

        INF.02 Technik informatyk

 

6os./150min.

 

 

Sala inf.77

PRAKTYCZNY PIĄTEK

14.06.2024 12:30

 

        SPC.02 Technik technologii żywności

6os./150min.

Sala 24

PRAKTYCZNY PIĄTEK

14.06.2024 12:30

 

        INF.02 Technik informatyk

 

6os./150min.

 

 

Sala inf.77

PRAKTYCZNY PIĄTEK

14.06.2024 17:00

 

        SPC.02 Technik technologii żywności

6os./150min.

Sala 24

PRAKTYCZNY PIĄTEK

14.06.2024 17:00

 

        INF.02 Technik informatyk

 

6os./150min.

 

 

Sala inf.77

PRAKTYCZNY SOBOTA

15.06.2024 08:00

 

        SPC.02 Technik technologii żywności

6os./150min.

Sala 24

PRAKTYCZNY SOBOTA

15.06.2024 08:00

 

        INF.02 Technik informatyk

 

6os./150min.

 

 

Sala inf.77

 


Egzaminy Teoretyczne:



Termin egzaminu: 04.06.2024 08:30

lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Borecki Paweł SPL.01
2 Borek Wiktor SPL.01
3 Brzozowska Wiktoria SPL.01
4 Budlewski Dawid SPL.01
5 Dąbrowski Kacper SPL.01
6 Dołęgowska Kinga SPL.01
7 Gromek Kinga SPL.01
8 Grzesiuk Dominika SPL.01
9 Grzybowski Krystian SPL.01
10 Idźkowski Olaf SPL.01
11 Jaworowska Dominika SPL.01
12 Jaworowski Rafał SPL.01
13 Kobeszko Jan SPL.01
14 Komarowska Angelika SPL.01
15 Krajewski Dawid Michał SPL.01
16 Lasota Witold SPL.01
17 Legacki Rafał SPL.01
18 Malinowski Gabriel SPL.01
19 Malinowski Bartlomiej SPL.01
20 Michalski Adrian SPL.01


Termin egzaminu: 04.06.2024 10:30

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Góralczyk Jan INF.02
2 Grosfeld Bartosz INF.02
3 Jabłoński Oskar INF.02
4 Kalata Łukasz INF.02
5 Łapiński Rafał INF.02
6 Łopieński Łukasz Ignacy INF.02
7 Morawski Mateusz INF.02
8 Napiórkowski Mateusz INF.02
9 Pabich Jakub INF.02
10 Poniatowski Piotr INF.02
11 Pruszyński Adam INF.02
12 Rosicki Bartłomiej INF.02
13 Roszkowski Jakub INF.02
14 Rzońca Paweł INF.02
15 Śledziewski Bartosz INF.02
16 Stankiewicz Piotr INF.02
17 Wiczołek Michał INF.02
18 Wnorowska Kinga INF.02
19 Wyszyński Rafał INF.02
20 Zaręba Kamil INF.02

Termin egzaminu: 04.06.2024 12:30

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Bruszewski Bartosz INF.02
2 Dąbrowski Tomasz INF.02
3 Dyszczyk Damian EKA.04
4 Frankowski Maciej INF.02
5 Głowniak Kacper INF.02
6 Jablońska Katarzyna EKA.04
7 Jabłońska Marta EKA.04
8 Jastrzębska Amelia EKA.04
9 Kulesza Julia EKA.04
10 Kurzyna Joanna EKA.04
11 Rafał Grabowski EKA.04
12 Sienicki Kamil SPL.01
13 Steć Julia SPL.01
14 Walaszek Anna EKA.04
15 Wardaszko Bartosz SPL.01
16 Wnorowska Małgorzta EKA.04
17 Żebrowski Damian SPL.01

Termin egzaminu: 05.06.2024 08:30

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Dąbrowska Wiktoria SPC.02
2 Dąbrowska Joanna SPC.02
3 Dąbrowska Katarzyna SPC.02
4 Ewelina Łapieńska SPC.02
5 Frankowska Zuzanna SPC.02
6 Gierałtowska Emilia SPC.02
7 Gosk Aleksandra SPC.02
8 Gozdowski Szymon SPC.02
9 Gromek Dominika SPC.02
10 Kaczyńska Klaudia SPC.02
11 Kaczyńska Wioleta SPC.02
12 Konicka Weronika SPC.02
13 Kostro Natalia SPC.02
14 Łapiak Piotr SPC.02
15 Łapińska Patrycja SPC.02

Termin egzaminu: 05.06.2024 10:30

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Bednarska Iwona SPC.02
2 Choińska Julia SPC.02
3 Choińska Weronika SPC.02
4 Czajkowska Martyna SPC.02
5 Czarkowska Oliwia SPC.02
6 Lipińska Gabriela SPC.02
7 Łupińska Kinga Anita SPC.02
8 Perkowski Łukasz SPC.02
9 Piekarska Weronika SPC.02
10 Popławska Weronika SPC.02
11 Rynkowska Oliwia SPC.02
12 Samełko Kornelia SPC.02
13 Trzeszczkowska Kinga SPC.02
14 Żochowska Kamila SPC.02

Termin egzaminu: 05.06.2024 12:30

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Brzóska Krystian INF.03
2 Czajkowski Karol INF.02
3 Jankowski Michał INF.03
4 Jaworowska Paulina SPC.07
5 Kaczyński Jakub INF.03
6 Kaczyński Piotr INF.03
7 Łapiński Jakub Mariusz INF.03
8 Makowski Rafał INF.03
9 Marciniak Klaudia SPL.04
10 Mystkowski Rafał INF.03
11 Popławski Michał INF.03
12 Sokolik Jakub INF.03
13 Sokołowski Dominik INF.03
14 Tymiński Mateusz INF.03
15 Żochowski Łukasz Antoni INF.03


Egzaminy Praktyczne:



Termin egzaminu: 12.06.2024 08:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Bruszewski Bartosz INF.02
2 Dąbrowski Tomasz INF.02
3 Frankowski Maciej INF.02
4 Głowniak Kacper INF.02
5 Góralczyk Jan INF.02
6 Grosfeld Bartosz INF.02

Termin egzaminu: 12.06.2024 12:30

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Jabłoński Oskar INF.02
2 Kalata Łukasz INF.02
3 Łapiński Rafał INF.02
4 Łopieński Łukasz Ignacy INF.02
5 Morawski Mateusz INF.02
6 Napiórkowski Mateusz INF.02

Termin egzaminu: 12.06.2024 17:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Pabich Jakub INF.02
2 Poniatowski Piotr INF.02
3 Pruszyński Adam INF.02
4 Rosicki Bartłomiej INF.02
5 Roszkowski Jakub INF.02
6 Rzońca Paweł INF.02

Termin egzaminu: 14.06.2024 08:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Śledziewski Bartosz INF.02
2 Stankiewicz Piotr INF.02
3 Wiczołek Michał INF.02
4 Wnorowska Kinga INF.02
5 Wyszyński Rafał INF.02
6 Zaręba Kamil INF.02

Termin egzaminu: 14.06.2024 12:30

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Ciborowski Marceli INF.02
2 Czajkowski Karol INF.02
3 Nysztor Bartłomiej INF.02

Termin egzaminu: 14.06.2024 17:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Czarkowski Sebastian INF.02
2 Jabłoński Maciej INF.02
3 Kostro Michał INF.02
4 Kućmierowski Szymon INF.02
5 Nosek Kacper INF.02

Termin egzaminu: 12.06.2024 12:30

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Bednarska Iwona SPC.02
2 Choińska Weronika SPC.02
3 Choińska Julia SPC.02
4 Czajkowska Martyna SPC.02
5 Czarkowska Oliwia SPC.02
6 Dąbrowska Joanna SPC.02

Termin egzaminu: 12.06.2024 17:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Dąbrowska Katarzyna SPC.02
2 Dąbrowska Wiktoria SPC.02
3 Frankowska Zuzanna SPC.02
4 Gierałtowska Emilia SPC.02
5 Gosk Aleksandra SPC.02
6 Gozdowski Szymon SPC.02

Termin egzaminu: 14.06.2024 08:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Ewelina Łapieńska SPC.02
2 Gromek Dominika SPC.02
3 Kaczyńska Klaudia SPC.02
4 Kaczyńska Wioleta SPC.02
5 Kolińska Anna SPC.02
6 Konicka Weronika SPC.02

Termin egzaminu: 14.06.2024 12:30

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Kostro Natalia SPC.02
2 Łapiak Piotr SPC.02
3 Łapińska Patrycja SPC.02
4 Lipińska Gabriela SPC.02
5 Łupińska Kinga Anita SPC.02
6 Perkowski Łukasz SPC.02

Termin egzaminu: 14.06.2024 17:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Piekarska Weronika SPC.02
2 Popławska Weronika SPC.02
3 Rynkowska Oliwia SPC.02
4 Samełko Kornelia SPC.02
5 Trzeszczkowska Kinga SPC.02
6 Żochowska Kamila SPC.02

Termin egzaminu: 15.06.2024 08:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Grabowski Szymon INF.02
2 Łapiński Kamil INF.02
3 Łozowski Kazimierz Wojciech INF.02
4 Niemyjski Rafał Jan INF.02
5 Sternik Kacper INF.02

Termin egzaminu: 15.06.2024 08:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Konopko Tomasz SPC.02

Termin egzaminu: 03.06.2024 09:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Borecki Paweł SPL.01
2 Borek Wiktor SPL.01
3 Brzozowska Wiktoria SPL.01
4 Budlewska Roksana SPL.01
5 Budlewski Dawid SPL.01
6 Dąbrowski Kacper SPL.01
7 Dołęgowska Kinga SPL.01
8 Gniazdowska Wiktoria SPL.01
9 Gromek Kinga SPL.01
10 Grzesiuk Dominika SPL.01
11 Grzybowski Krystian SPL.01
12 Idźkowski Olaf SPL.01
13 Jaworowska Dominika SPL.01
14 Jaworowski Rafał SPL.01
15 Kobeszko Jan SPL.01
16 Komarowska Angelika SPL.01
17 Konopko Natalia SPL.01
18 Krajewski Dawid Michał SPL.01
19 Lasota Witold SPL.01
20 Legacki Rafał SPL.01
21 Malinowski Bartlomiej SPL.01
22 Malinowski Gabriel SPL.01
23 Michalski Adrian SPL.01
24 Muszyńska Roksana SPL.01
25 Sadowska Adrianna Weronika SPL.01
26 Sienicki Kamil SPL.01
27 Steć Julia SPL.01
28 Wardaszko Bartosz SPL.01
29 Żebrowski Damian SPL.01

Termin egzaminu: 10.06.2024 08:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Choińska Dominika EKA.04
2 Dyszczyk Damian EKA.04
3 Jablońska Katarzyna EKA.04
4 Jabłońska Marta EKA.04
5 Jastrzębska Amelia EKA.04
6 Kulesza Julia EKA.04
7 Kurzyna Joanna EKA.04
8 Rafał Grabowski EKA.04
9 Walaszek Anna EKA.04
10 Wnorowska Małgorzta EKA.04

Termin egzaminu: 10.06.2024 08:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Mystkowski Rafał INF.03
2 Popławski Michał INF.03
3 Sokolik Jakub INF.03
4 Sokołowski Dominik INF.03
5 Tymiński Mateusz INF.03
6 Żochowski Łukasz Antoni INF.03

Termin egzaminu: 10.06.2024 12:30

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Brzóska Krystian INF.03
2 Jankowski Michał INF.03
3 Kaczyński Piotr INF.03
4 Kaczyński Jakub INF.03
5 Łapiński Jakub Mariusz INF.03
6 Makowski Rafał INF.03

Termin egzaminu: 03.06.2024 13:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Grodzka Natalia SPL.04
2 Komarowska Lidia SPL.04

Termin egzaminu: 03.06.2024 09:00

Lp Nazwisko Imię Kwalifikacja
1 Siejk Paulina HGT.12

Ekopracownia WFOSIGW Białystok Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Ministerstwo klimatu i środowiska

Nowoczesne usługi

Orlik PNWM Projekt Edukacyjny Katyń 73 rocznica Dobra szkoła

FE Erasmus Plus Dobrze zaprojektowana szkoła eTwinning EFS