Jesteś tutaj: Strona Główna

"Doskonały uczeń"

data dodania: 2013-05-31 21:04:02

Wielkimi krokami realizacja projektu ?Doskonały uczeń? nieubłaganie zmierza ku końcowi. Wraz z odejściem absolwentów technikum hotelarskiego, organizacji usług gastronomicznych i technologii żywności zakończono przewidziane z myślą o nich zajęcia ćwiczeniowe w ramach projektu.
"Doskonały uczeń - fachowiec z fantazją"

data dodania: 2013-04-30 21:52:15

Łabędź z jabłka, kwiat z białej rzodkwi lub papryczki chili, róża z arbuza ? te i inne wzory z owoców i warzyw poruszają zmysły, wzmagają apetyt i dodają uroku suto zastawionym stołom biesiadnym. Carving, bo o tym mowa, to sztuka rzeźbienia fantazyjnych motywów, wzorów w owocach lub warzywach, którymi dekoruje się potrawy jak również kompozycja wykonana z kilku takich rzeźb, która służy do ozdoby.
"Dziś doskonały uczeń - jutro wykwalifikowany pracownik"

data dodania: 2013-03-29 15:50:37

Taka idea przyświeca realizowanemu obecnie w naszej szkole projektowi, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z podziałania 9.2 w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki. Niepowtarzalną szansę na zdobycie nowych kwalifikacji zyskali uczniowie technikum hotelarskiego, gastronomicznego i technologii żywności.