Staszic kolejny raz z tytułem Złotej Szkoły NBP!!!!
Staszic kolejny raz z tytułem Złotej Szkoły NBP!!!!
2025-06-12 11:10:05

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła po raz trzeci zdobyła prestiżowy tytuł Złotej Szkoły NBP!



To wyróżnienie potwierdza wysokie standardy edukacyjne oraz zaangażowanie w rozwijanie kompetencji finansowych i ekonomicznych naszych uczniów.

Szczególnie cieszy fakt, że jesteśmy JEDYNĄ szkołą średnią w województwie podlaskim, która może poszczycić się tym tytułem. To ogromne wyróżnienie zawdzięczamy naszej niezastąpionej Drużynie Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej, którą tworzyli:
1. Czarkowska Wiktoria
2. Kryńska Wiktoria
3. Krajewska Julia
4. Roszkowska Zofia
5. Zalewski Alan
6. Gromadka Kewin
7. Godlewski Jakub
8. Stankiewicz Piotr
9. Cepowicz Bartosz

Cały projekt realizowany był pod czujnym okiem naszych nauczycieli-mentorów: Pani Marleny Rzońca
Pani Anny Korzątkowskiej

STASZIC - miejsce, gdzie spotykają się możliwości, pasja i współpraca!




Nowoczesne usługi