Staszic kolejny raz z tytułem Złotej Szkoły NBP!!!!
2025-06-12 11:10:05Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła po raz trzeci zdobyła prestiżowy tytuł Złotej Szkoły NBP!
To wyróżnienie potwierdza wysokie standardy edukacyjne oraz zaangażowanie w rozwijanie kompetencji finansowych i ekonomicznych naszych uczniów.
Szczególnie cieszy fakt, że jesteśmy JEDYNĄ szkołą średnią w województwie podlaskim, która może poszczycić się tym tytułem. To ogromne wyróżnienie zawdzięczamy naszej niezastąpionej Drużynie Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej, którą tworzyli:
1. Czarkowska Wiktoria
2. Kryńska Wiktoria
3. Krajewska Julia
4. Roszkowska Zofia
5. Zalewski Alan
6. Gromadka Kewin
7. Godlewski Jakub
8. Stankiewicz Piotr
9. Cepowicz Bartosz
Cały projekt realizowany był pod czujnym okiem naszych nauczycieli-mentorów:
Pani Marleny Rzońca
Pani Anny Korzątkowskiej
STASZIC - miejsce, gdzie spotykają się możliwości, pasja i współpraca!









