Wyjątkowy Sukces - szansa na staż w warszawskiej restauracji Platter, pod okiem samego Karola Okrasy!
Wyjątkowy Sukces - szansa na staż w warszawskiej restauracji Platter, pod okiem samego Karola Okrasy!
2024-02-15 10:50:38

Ola Gąsowska i Damian Zaremba – uczniowie z klas I i II technikum żywienia i usług gastronomicznych wyłonili się zwycięzcami, zdobywając szansę reprezentacji naszej szkoły na etapie wojewódzkim konkursu "Gotuj z klasą" który przebiega pod honorowym patronatem Karola Okrasy.Podczas zmagającego konkursu "Gotuj z klasą", aż trzy zespoły z naszej szkoły wzięły udział w emocjonującej rywalizacji kulinarnych umiejętności. Każdy zespół prezentował niezwykłą kreatywność i smak w przygotowywaniu potraw z wykorzystaniem lokalnych produktów. Sakiewka z karkówki, piwna polewka zasmażana kapusta, gulasz podlaski, czy nawet wędzony ser – to tylko niektóre z wyjątkowych dań, które nasi uczestnicy przygotowali, a co więcej, uczestniczki same uwędziły ser!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy za zaangażowanie i kreatywność! Niech każdy kolejny kulinarny krok przynosi Wam radość i satysfakcję. Dodatkowo, niezapomniany sukces nie byłby możliwy bez opieki p. Agnieszki Kaliszczyk - serdecznie dziękujemy za dedykację i wsparcie.

Życzmy Oldze i Damianowi powodzenia w etapie wojewódzkim konkursu oraz niech dania, jakie przygotują, przynoszą im radość i smakowite przeżycia.
Ekopracownia WFOSIGW Białystok Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Ministerstwo klimatu i środowiska

Nowoczesne usługi

Orlik PNWM Projekt Edukacyjny Katyń 73 rocznica Dobra szkoła

FE Erasmus Plus Dobrze zaprojektowana szkoła eTwinning EFS