Cieszę się, że są tacy młodzi ludzie, którym chce się chcieć...
Cieszę się, że są tacy młodzi ludzie, którym chce się chcieć...
2024-02-14 10:04:46

powiedział p. Bogdan Zieliński Starosta Wysokomazowiecki podczas uroczystego wręczenia stypendiów i listów gratulacyjnych, za szczególne osiągnięcia za I semestr roku szk. 2023/2024, które odbyło się 12 lutego 2024 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem.Tak, to prawda. W Staszicu jest wielu uczniów, którym "chce się chcieć". Z roku na rok liczba naszych orłów wzrasta. Jesteśmy z tego bardzo dumni.

Wielokrotnie pisaliśmy o różnych osiągnięciach na arenie ogólnopolskiej, wojewódzkiej, powiatowej czy nawet szkolnej. Stypendia i nagrody sypią się jak z rękawa. Niedawno stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego za osiągnięcia artystyczne, dziś stypendia Starosty Wysokomazowieckiego. I jak tu nie płonąć z zachwytu.

Stypendia odebrali:
- Szczubełek Miłosz
- Godlewski Jakub
- Jamiołkowski Jakub
- Jabłoński Oskar
- Roszkowski Jakub
- Borek Wiktor
- Żochowska Kamila
- Wilaszek Mateusz
- Lipiński Jakub
- Marciniak Mateusz
- Frankowska Zuzanna


Powyżej wymieniono uczniów, którzy pragną być ponad przeciętnymi. Którzy swą ciężką i wytrwałą pracą, dążą do wyznaczonego przez siebie celu. Nauka dla nich jest przyjemnością, a przez nią rozwijają swoje niekiedy ukryte talenty. To dzięki takim jak Oni, Staszic ma dobrą opinię wśród młodzieży, która wybiera naszą szkołę.

Mamy nadzieję, że jeszcze wiele razy będziemy mogli wspomagać ich w ich dążeniu do zdobywania wiedzy, poznawania świata i wszystkich jego tajemnic.

Gratulujemy i życzymy im dalszych sukcesów.

Drodzy Nauczyciele, sukces każdego ucznia to Wasza zasługa, Wasza pomoc i troska. To Wy najlepiej wiecie o sukcesach i porażkach swoich uczniów. Widzicie na ich twarzach radość, a czasami smutek, ale zawsze staracie się wspierać ich na duchu. Wiele trudu i poświęcenia wkładacie w kształtowanie ich charakterów i nigdy się nie poddajecie. Uczniowie to widzą i doceniają!

Szanowni Rodzice, pełnicie każdego dnia rolę przewodników po drogach życia. Wpajacie swoim dzieciom, że nie trzeba tylko iść, ale trzeba iść w odpowiednim kierunku. Uczycie, że zdobywanie mądrości to nie wszystko. Prawdziwą sztuką jest umiejętne korzystanie z niej. To dzięki Wam, Wasze dzieci a nasi uczniowie odnoszą sukcesy. Dziękujemy!

Jeszcze raz gratulujemy wysokich wyników i liczymy na powtórkę w kolejnym roku szkolnym.

foto: eWysMaz.pl
Ekopracownia WFOSIGW Białystok Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Ministerstwo klimatu i środowiska

Nowoczesne usługi

Orlik PNWM Projekt Edukacyjny Katyń 73 rocznica Dobra szkoła

FE Erasmus Plus Dobrze zaprojektowana szkoła eTwinning EFS