WYJATKOWE WYRÓŻNIENIE DLA WYJĄTKOWEJ SZKOŁY
WYJATKOWE WYRÓŻNIENIE DLA WYJĄTKOWEJ SZKOŁY
2024-02-09 20:35:12

Wyjątkowe wyróżnienie trafiło do naszej szkoły. Duma nas rozpiera!ZSZ. im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem zajęła I miejsce w kategorii Szkoła Roku w powiecie wysokomazowieckim oraz zaszczytne II miejsce w kategorii Szkoła Roku w województwie podlaskim w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 organizowanym przez Kurier Poranny oraz Gazetę Współczesną. To dla nas ogromny zaszczyt.

Dyplomy oraz nagrody z rąk p.o. Podlaskiego Kuratora Oświaty Pani Iwony Gaweł oraz Redaktora Naczelnego Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej Pana Adama Jakuć odebrał Pan Dyrektor Andrzej Jamiołkowski.

Dziękujemy wszystkim uczestniczącym w plebiscycie, za każdy oddany głos. Wierzymy, że jesteśmy dobrą placówką edukacyjną, która przynosi efekty.

Hmm... Co to znaczy dobra szkoła?
Dobra szkoła nauczycielem stoi.
Dyrektor szkoły P. Andrzej Jamiołkowski dba o to, by w gronie pedagogicznym znajdowali się wyłącznie pasjonaci swojego zawodu, tacy "edukacyjni szaleńcy", kreatywni, z otwartymi głowami, niewypaleni zawodowo, potrafiący zarażać pasją powierzonych sobie uczniów. Kadra pedagogiczna Staszica składa się z całego wachlarza osobowości. I właśnie taka różnorodność równa się sukces. Brawo panie Dyrektorze. Ta mieszanka osobowości jest konieczna, aby uczniowie mogli rozwijać się w pełni.

Dobra szkoła absolwentem stoi, bo "poznasz drzewo po owocach jego". Bez dobrej kadry pedagogicznej nie można zbudować dobrej edukacji. Ale to absolwenci zaświadczają o tym, czy szkoła jest dobra, bo to po nich widać, czego się w danej placówce nauczyli. Szkoła jest dobra nie wtedy, gdy organ prowadzący, dyrektor i nauczyciele są przeświadczeni o tym, że są po prostu świetni i najlepsi w okolicy, ale wtedy, gdy jej absolwenci robią wszystko, by ich dzieci i wnuki trafiły do tej samej placówki, do której uczęszczali i oni. A tak jest właśnie w Staszicu, bo Staszic łączy pokolenia. Brawo Dobra szkoła zarządzaniem stoi, bo to środki finansowe, które płyną z organu prowadzącego- powiatu wysokomazowieckiego z P. Starostą Bogdanem Zielińskim na czele, służą temu, by szkoła stale się rozwijała, modernizowała, stwarzała coraz lepsze warunki do pracy i rozwoju młodego pokolenia. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Dobra szkoła Rodzicem stoi, zatroskanymi o wychowanie, losy i edukację własnego dziecka, bo to oni są partnerami w rozwoju dzieci i młodzieży, zawsze życzliwie nastawieni do szkoły. Dziękujemy, że uczestniczycie w życiu naszej placówki.
Tytuł SZKOŁY ROKU to dla nas zaszczyt i wielkie osiągniecie
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu.

Obiecujemy, że będziemy stać na straży dobrego wychowania, edukacji i rozwijania pasji wszystkich uczniów.
Ekopracownia WFOSIGW Białystok Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Ministerstwo klimatu i środowiska

Nowoczesne usługi

Orlik PNWM Projekt Edukacyjny Katyń 73 rocznica Dobra szkoła

FE Erasmus Plus Dobrze zaprojektowana szkoła eTwinning EFS