Nauczyciele

lp. Imię i nazwisko nauczyciela Nauczany przedmiot
1.
mgr inż. 
Andrzej Jamiołkowski
dyrektor Zespołu

Nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych i informatycznych
2.
mgr 
Maria Gąsowska
wicedyrektor Zespołu

Nauczyciel katecheta
3.
mgr 
Wojciech Mokrzewski
kierownik szkolenia praktycznego

Nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych
4.
mgr 
Katarzyna Maleszko

Pedagog szkolny
5.
mgr 
Agnieszka Bielonko

Nauczyciel języka rosyjskiego
6.
mgr 
Jolanta Brzostek

Wychowawca w internacie
7.
mgr 
Ewelina Brzozowska

Nauczyciel języka angielskiego
8.
mgr 
Janusz Dardziński

Nauczyciel informatyki
9.
mgr 
Tadeusz Długoborski

Nauczyciel historii, WOS-u, geografii
10.
mgr 
Barbara Dmochowska

Nauczyciel matematyki
11.
mgr 
Bogusław Doroszkiewicz

Nauczyciel języka polskiego
12.
mgr 
Monika Felczuk

Nauczyciel języka angielskiego
13.
mgr 
Jacek Gierałtowski

Nauczyciel przedmiotów informatycznych
14.
mgr 
Monika Godlewska

Nauczyciel języka polskiego
15.
ks. dr 
Krzysztof Godlewski

Nauczyciel katecheta - religia
16.
 
Joanna Gołaszewska

Nauczyciel przedmiotów logistycznych
17.
mgr 
Agata Gołaszewska

Nauczyciel bibliotekarz
18.
mgr 
Agnieszka Góralczyk

Nauczyciel chemii i biologii
19.
mgr 
Dorota Grabińska

Nauczyciel języka polskiego
20.
mgr 
Agnieszka Grabowska

Nauczyciel matematyki
21.
mgr 
Dariusz Grochowski

Nauczyciel wychowania fizycznego
22.
mgr 
Paulina Jabłońska

Nauczyciel przedmiotów zawodowych - technologia żywności
23.
mgr 
Danuta Jamiołkowska

Wychowawca w internacie
24.
mgr inż. 
Dorota Jasińska

Nauczyciel przedmiotów zawodowych technologia żywności
25.
mgr 
Bożena Jaźwińska

Nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych
26.
mgr inż. 
Anna Kaczyńska

Nauczyciel praktycznej nauki zawodu
27.
mgr inż. 
Grażyna Kajurek

Nauczyciel przedmiotów zawodowych - technologia żywności
28.
mgr inż. 
Janusz Kalinowski

Nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych i informatyki
29.
mgr inż. 
Agnieszka Kaliszczyk

Nauczyciel przedmiotów zawodowych - technologia żywności
30.
mgr 
Anna Korzątkowska

Nauczyciel przysposobienia obronnego i przedmiotów ekonomicznych
31.
mgr 
Ewa Kościelska

Nauczyciel wychowania fizycznego
32.
mgr inż. 
Wiesława Krasowska

Nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych
33.
mgr 
Krystyna Krawczyńska- Piwowarczyk

Nauczyciel przedmiotów zawodowych ekonomicznych
34.
mgr 
Elżbieta Kubić

Nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
35.
mgr 
Monika Joanna Kulesza

Nauczyciel języka angielskiego
36.
mgr 
Mariola Kurpiewska

Nauczyciel języka polskiego
37.
mgr 
Beata Litwińczuk

Nauczyciel języka niemieckiego
38.
ks. mgr 
Damian Małkowski

Nauczyciel katecheta - religia
39.
mgr inż. 
Piotr Modliński

Nauczyciel przedmiotów zawodowych - elektrotechniki i fizyki
40.
mgr 
Małgorzata Nadolna

Nauczyciel języka angielskiego
41.
mgr 
Aneta Nienałtowska

Nauczyciel wychowania fizycznego
42.
mgr inż. 
Monika Osmólska

Nauczyciel przedmiotów zawodowych - technologia żywności
43.
mgr 
Ewa Ostrowska

Nauczyciel geografii
44.
mgr 
Agnieszka Perkowska

Nauczyciel języka polskiego
45.
mgr inż. 
Mariusz Prusko

Nauczyciel przedmiotów informatycznych
46.
mgr inż. 
Emilia Prusko

Nauczyciel przedmiotów zawodowych - technologia żywności
47.
mgr 
Małgorzata Pruszyńska

Nauczyciel bibliotekarz
48.
mgr 
Dorota Roszkowska

Nauczyciel matematyki i informatyki
49.
mgr 
Małgorzata Rutkowska

Nauczyciel  wiedzy o społeczeństwie i historii
50.
mgr 
Antoni Stanisławski

Nauczyciel matematyki
51.
mgr 
Ewa Targońska

Nauczyciel języka angielskiego
52.
mgr 
Emil Trzeszczkowski

Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zakresie prawa
53.
mgr 
Przemysław Uszyński

Nauczyciel wychowania fizycznego
54.
 
Kazimierz Wysocki

Nauczyciel technologii
55.
mgr 
Aneta Zielińska

Nauczyciel biologii i chemii


Aktualizacja: 2017.09.15