Jesteś tutaj: Strona Główna

Lista absolwentów

ABSOLWENCI ŚREDNIEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ




Zostaw swoje aktualne dane






ABSOLWENCI ŚREDNIEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ

1978/79   IV  LZH

 

1.       Bagińska  Janina

2.       Bojarska Danuta

3.       Borkowska Elżbieta

4.       Choińska Irena

5.       Choińska Krystyna

6.       Czajkowska Alina

7.       Frankowska .Krystyna

8.       Gołaszewska Krystyna

9.       Gołębiewska Bożena

10.   Idźkowska Helena

11.   Kaczyńska Barbara

12.   Kieliszek Danuta

13.   Kobosko Hanna

14.   Korolkiewicz Anna

15.   Koszykowska Teresa

16.   Krajewska Elżbieta

17.   Krajewska Teresa

18.   Krzewska Janina

19.   Marciniak Teresa

20.   Milik Teresa

21.   Modzelewska Alina

22.   Niemyjska Halina

23.   Równa Jadwiga

24.   Rzepniewska Elwira

25.   Olędzka Elżbieta

26.   Ślesińska Hanna

27.   Walendziak Małgorzata

28.   Wojno Jadwiga

29.   Wróblewska Elżbieta

30.   Wyszyńska Wiesława

31.   Zajączkowska Bożena

32.   Zaniewska Elżbieta

 

1979/80   IV  LZH

 

1.       Bagińska Krystyna

2.       Budziszewska Mirosława 

3.       Choińska Halina

4.       Choiński Stanisław

5.       Dąbrowska Zuzanna

6.       Frankowska Danuta

7.       Gołaszewska Hanna

8.       Gosk Bożena

9.       Grabowska Bożena

10.   Gromada Anna

11.   Grodzka Helena

12.   Grygier Apolonia

13.   Drewnowska Barbara

14.   Hoffman Krystyna

15.   Jasińska Barbara

16.   Kalinowska Ewa

17.   Karolak Teresa

18.   Kiełek Jarosław

19.   Kołakowska Barbara

20.   Krasowski Marek

21.   Kulik Danuta

22.   Leoniak Krzysztof

23.   Modzelewska Hanna

24.   Ostrowska Bogumiła

25.   Ostrowski Grzegorz

26.   Piekutowska Mirosława

27.   Pietraszko Małgorzata

28.   Powierza Maria

29.   Radziszewski Mirosław

30.   Sienkiewicz Wiesława

31.   Stokowska Elżbieta

32.   Stypułkowska Ewa

33.   Stypułkowska Grażyna

34.   Tałaszkiewicz Elżbieta

35.   Wnorowska Lilia

36.   Wyszyńska Barbara

 

1980/81   IV  LZH

 

1.       Baczewska Hanna

2.       Dąbrowski Zbigniew

3.       Falkowska Zofia

4.       Piętka Zofia

5.       Grabowska Hanna

6.       Grochowska Alicja

7.       Haraburda Elżbieta

8.       Jabłońska Anna

9.       Jamiołkowska Barbara

10.   Jasiński Tadeusz

11.   Kamińska Teresa

12.   Lemańska Elżbieta

13.   Lupa Bożena

14.   Mierzwińska Krystyna

15.   Murawska Hanna

16.   Niewiarowska Renata

17.   Olszewska Barbara

18.   Pawlik Aldona

19.   Pruszyńska Ewa

20.   Rzepniewska Barbara

21.   Stankiewicz Dariusz

22.   Sumkowska Dorota

23.   Supernak Jolanta

24.   Szymon Wieslawa

25.   Średnicka Bogusława

26.   Uszyńska Marianna

27.   Walendziak Teresa

28.   Wojno Justyna

29.   Złotkowska Anna

30.  Żyłowska Teresa

 

1981/82   IV  LZH

 

1.       Chmiel Magdalena

2.       Dąbrowska Maria

3.       Dołęgowski Dariusz

4.       Dylewska Ewa

5.       Gołaszewska Teresa

6.       Gołaszewska Teresa Ewa

7.       Grabowska Małgorzata

8.       Grzeszczuk Alina

9.       Jadczuk Barbara

10.   Kaczyńska Janina

11.   Kalinowska Anna

12.   Koc Bożena

13.   Koc Grażyna

14.   Kossakowska Elżbieta

15.   Kryńska Teresa

16.   Kulesza Bogusława

17.   Łuniewska Jadwiga

18.   Moczydłowska Hanna

19.   Moczydłowska Małgorzata

20.   Nadana Bogumiła

21.   Olszewska Barbara

22.   Ożarowska Jadwiga Anna

23.   Puchalska Zofia

24.   Radzisiewski Bernard

25.   Skłodowska Jolanta

26.   Skowrońska Katarzyna

27.   Sokolik Ewa

28.   Szmuksta Lucyna

29.   Tyborowski Grzegorz

30.   Tymińska elżbieta

31.   Walczuk Dorota

32.   Wądołkowska Jadwiga

33.   Żebrowska Zofia

34.   Żochowska Anna

 

1981/82   IV   LR

 

1.       Bujnowska Grażyna

2.       Dąbrowska Bożena

3.       Dołkowska Maria

4.       Fiodorczuk Kazimierz

5.       Gierałtowska Alina

6.       Grabowska Bożena

7.       Grabowska Grażyna

8.       Grabowska Hanna

9.       Guzowski Leszek

10.   Jabłonowska Mirosława

11.   Kalczyńska Ewa

12.   Kamiński Andrzej

13.   Kot Elżbieta

14.   Kruszewski Jerzy

15.   Łupińska Jolanta

16.   Ogrodnik Krzysztof

17.   Sotkowska Barbara

18.   Stokowska Elżbieta

19.   Stypułkowska Urszula

20.   Śliwonik Danuta

21.   Tolak Wioletta

22.   Urbanek Grażyna

23.   Uszyńska Wanda

24.   Zaremba Ewa

 

1982/83   IV  LE

 

1.       Borek Wiesława

2.       Dąbrowska Elżbieta

3.       Dębowska Dorota

4.       Domurat Małgorzata

5.       Faszczewska Krystyna

6.       Gołaszewska Elżbieta

7.       Gosk Jolanta

8.       Grejman Danuta

9.       Grodzka Regina

10.   Jankowska Małgorzata

11.   Kaczmarczyk Elżbieta

12.   Kalinowska Halina

13.   Kołodziejczyk Krystyna

14.   Kossakowska Wanda

15.   Krajewska Mirosława

16.   Krasucka Anna

17.   Krawczyńska Hanna

18.   Kryńska Irena

19.   Łapińska Jolanta

20.   Narożna Danuta

21.   Narożna Małgorzata

22.   Nowacka Agata

23.   Ostrowska Halina

24.   Pawlak Anna

25.   Płaszczyńska Agnieszka

26.   Pruszyńska Małgorzata

27.   Puchalska Zofia

28.   Radłowska Bożena

29.   Samulska Hanna

30.   Saniewska Marzenna

31.   Stefaniak Barbara

32.   Tchórzewska Małgorzata

33.   Uszyńska Małgorzata

34.   Warsiewicz Halina

35.   Wojno Bożena

36.   Zawistowska Krystyna

37.   Zielińska Katarzyna

 

1982/83   IV  LZH

 

1.       Baczewska Bożena

2.       Baczewska Ewa

3.       Choińska Bogusława

4.       Cieślukiewicz Małgorzata

5.       Dąbrowska Marzanna

6.       Dybowska Barbara

7.       Kołakowska Bożena

8.       Kołakowska Hanna

9.       Kowalczyk Joanna

10.   Krajewska Wanda

11.   Litwa Teresa

12.   Łuniewska Wanda

13.   Modzelewska Lucyna

14.   Olędzka Barbara

15.   Ołdakowska Małgorzata

16.   Pieńkowska Hanna

17.   Porycka Dorota

18.   Rogowska Ewa

19.   Soszyńska Elżbieta

20.   Spiżewska Regina

21.   Supernak Katarzyna

22.   Śliwoska Marzanna

23.   Tworkowska Grażyna

24.   Wyszomierska Teresa

25.   Wyszyńska Teresa

26.   Zalewska Małgorzata

27.   Zaremba Irena

28.   Zaręba Jolanta

 

1982/83   IV  LR

 

1.       Andrzejczuk Jolanta

2.       Buczyńska Danuta

3.       Choromańska Alicja

4.       Dmochowska Maria

5.       Dołęgowska Barbara

6.       Gierałtowska Małgorzata

7.       Gosiewska Krystyna

8.       Gosk Alicja

9.       Grabowska Katarzyna

10.   Grodzka Joanna

11.   Jabłońska Elżbieta

12.   Jastrzębska Elżbieta

13.   Kołakowska Grażyna

14.   Pietrzak Krystyna

15.   Pruszyńska Grażyna

16.   Sapińska Wiesława

17.   Sikorska Krystyna

18.   Stypułkowski Dariusz

19.   Szepietowski Jarosław

20.   Śliwowska Elżbieta

21.   Średnicki Roman

22.   Usakiewicz Jarosław

23.   Wierzbowski Jarosław

24.   Zalewska Marzena

25.   Zielińska Mariola

 

1983/1984   IV  LE

 

1.       Babińska Bożena Maria

2.       Bielesta Agata

3.       Bielska Marzena Beata

4.       Cieśluk Barbara

5.       Cieśluk Małgorzata

6.       Czajkowska Dorota

7.       Dąbrowska Halina

8.       Dmochowska Jolanta

9.       Gierałtowska Krystyna

10.   Gołaszewska Ewa

11.   Grabowska Urszula

12.   Jabłońska Mariola

13.   Jaroszewicz Mariola

14.   Kalinowska Katarzyna

15.   Kołek Bogusława

16.   Kulesza Ewa

17.   Leśniewska Jadwiga

18.   Mioduszewska Grażyna

19.   Porowska Jolanta

20.   Rogińska Ewa

21.   Roszkowska Urszula

22.   Sarnacka Alina

23.   Sienkowski Krzysztof

24.   Sokołowska Mirosława

25.   Szydłowska Krystyna

26.   Śliwowska Barbara

27.   Średnicka Grażyna

28.   Tararuj Robert

29.   Wdowiak Ewa

30.   Wnorowska Elżbieta

31.   Wnorowska Wiesława

32.   Wrzosek Danuta

33.   Wyszyńska Beata

34.   Wyszyńska Krystyna

 

1983/84   IV  LZH

 

1.       Brzozowska Elżbieta

2.       Budek Beata

3.       Budzyń Krystyna

4.       Decewicz Elżbieta

5.       Figlerowicz Iwona

6.       Grabowska Jadwiga

7.       Grabowska Marzena

8.       Grodzka Ewa

9.       Kalinowska Krystyna

10.   Kamińska Anna

11.   Kowalczyk Stanisława

12.   Krajewska Barbara

13.   Leśniewska Halina

14.   Malinowska Anna

15.   Małek Wioletta

16.   Marczyk Katarzyna

17.   Mierzejewska Anna

18.   Muszyńska Barbara

19.   Nowacka Wanda

20.   Skowrońska Alicja

21.   Stańczuk Regina

22.   Świątkowska Jadwiga

23.   Wnorowska Krystyna

24.   Wyszyńska Teresa

 

1983/1984   IV  LR

 

1.       Bartłomiejczuk Mariola

2.       Borecka Barbara

3.       Brzozowski Marcin

4.       Choiński Waldemar

5.       Dąbrowski Wojciech

6.       Dąbrowski Zbigniew

7.       Gawkowska Krystyna

8.       Gierałtowska Alicja

9.       Gołaszewski Jarosława

10.   Górska Bogusława

11.   Herman Bożena

12.   Jakubiak Wojciech

13.   Januszewska Wanda

14.   Kaczyński Mirosław

15.   Kossakowska Barbara

16.   Kulesza Krystyna

17.   Mierzwińska Alina

18.   Murawski Wojciech

19.   Niemyjski Tomasz

20.   Piecuch Jolanta

21.   Skrzetuski Robert

22.   Sokołowski Waldemar

23.   Stypułkowska Maria

24.   Suska Anna

25.   Szepietowski Piotr

26.   Tkacz Ewa

27.   Wasilewska Danuta

28.   Witkowska Bożena

29.   Włostowski Janusz

30.   Wojno Barbara

31.   Wojno Elżbieta

32.   Wołosiewicz Jolanta

33.   Zajkowski Jacek

 

1984/85    IV  LE

 

1.       Białczak Krystyna Renata          

2.       Cichońska Grażyna

3.       Czartoszewska Anna       

4.       Dmochowska Małgorzata Justyna       

5.       Gierej Bożena                  

6.       Grabelk Joanna                 

7.       Grabowska Celina            

8.       Kaczyńska Janina Barbara

9.       Koboska Elżbieta             

10.   Kruszewska Ewa              

11.   Łaska Joanna Justyna       

12.   Mazurska Maria                

13.   Mażewska Barbara           

14.   Modlińska Joanna            

15.   Muszyńska Wiesława       

16.   Mystkowski Andrzej Antoni                           

17.   Ochińska Agnieszka

18.   Olendzka Małgorzata

19.   Ołdakowska Grażyna

20.   Paprocka Dorota

21.   Porzonko Elżbieta

22.   Sadowska Grażyna

23.   Sokołowska Jolanta

24.   Stypnikowska Jolanta

25.   Szeligowska Anna Ewa

26.   Szlaga Bożena

27.   Walnedziak Ewa

28.   Wojtkowska Barbara

29.   Wojtkowska Wiesława

30.   Wyszyńska Barbara

31.   Zalewska Ewa Jadwiga

 

1984/85   IV  LZH

 

1.       Anuszkiewicz Elżbieta

2.       Babińska Dorota

3.       Borek Krystyna

4.       Brzostowska Elżbieta

5.       Gosiewska Elżbieta

6.       Gosk Janina

7.       Kalinowska Barbara

8.       Kalinowska Ewa

9.       Kania Bożena

10.   Krzewska Elżbieta

11.   Kulesza Danuta

12.   Łapiński Krzysztof

13.   Łojek Jolanta

14.   Ostrowska Janina

15.   Piekutowska Teresa

16.   Płońska Bożena

17.   Puchalska Gertruda

18.   Sadowska Agata

19.   Sadowska Wiesława

20.   Stachurska Elżbieta

21.   Trepanowska Joanna

22.   Twarowska Elżbieta

23.   Tymińska Bożena

24.   Zalewska Ewa

25.   Zaniewska Katarzyna

 

1984/85   IV  LR

 

1.       Brzósko Alicja

2.       Choiński Sławomir

3.       Dąbrowska Małgorzata

4.       Dąbrowska Renata

5.       Gołaszewska Elżbieta

6.       Gołębiewski Kazimierz

7.       Grabowska Ewa

8.       Jałbrzykowska Krystyna

9.       Jankowski Andrzej

10.   Kalinowski Mirosław

11.   Krawczyńska Wiesława

12.   Kućmierowska Barbara

13.   Kulesza Ewa

14.   Lemanska Jadwiga

15.   Mioduszewska Teresa

16.   Mościcka Maria

17.   Perkowski Stefan

18.   Roszkowska Teresa

19.   Skarżyńska Wiesława

20.   Stawierej Małgorzata

21.   Uszyńska Anna

22.   Wojno Barbara

23.   Zalewska Alicja

24.   Żebrowska Teresa

 

1985/86  IV  LE

 

1.       Chmielewska Bożena

2.       Czajkowska Elżbieta

3.       Felczuk Dorota

4.       Frankowska Agnieszka

5.       Gołaszewski Wojciech

6.       Grabowska Alicja

7.       Grodzka Janina

8.       Grzeszczuk Ewa

9.       Jabłońska Alicja

10.   Jarocka Jolanta

11.   Kaczyńska Grażyna

12.   Kalinowska Janina

13.   Krajewska Elżbieta

14.   Krajewska Elżbieta

15.   Kurzyna Małgorzata

16.   Mentecka Hanna

17.   Mioduszewska Julia

18.   Modzelewska Iwona

19.   Muszyńska Dorota

20.   Pogorzelska Jolanta Helena

21.   Pyć Ewa

22.   Sasinowska Agnieszka

23.   Targońska Katarzyna

24.   Tymińska Dorota Ewa

25.   Uszyńska Jolanta

26.   Wołosiewicz Waldemar

27.   Wójciak Teresa

28.   Wyszyńska Bożena

29.   Zakrzewska Mariola

30.   Zambrowska Irena

31.   Zaremba Dorota Grażyna

 

1985/86    IV  LZH

 

1.       Boguszewska Hanna

2.       Ciborowska Agata Katarzyna

3.       Dąbrowska Bogusława

4.       Gosk Ewa

5.       Gwarciak Hanna

6.       Jabłońska Bożena

7.       Jabłońska Danuta

8.       Jadczuk Dorota

9.       Jagiełło Anna Barbara

10.   Kaczyńska Bożena

11.   Kaczyńska Teresa

12.   Komar Barbara

13.   Milewska Elżbieta

14.   Mioduszewska Barbara

15.   Mioduszewska Teresa

16.   Piętka Marta

17.   Porowska Ewa

18.   Tymińska Bożena

19.   Wincenciak Bożena

20.   Włostowska Ewa

21.   Wnorowska Barbara

22.   Wojno Anna

23.   Zalewska Grażyna

24.   Zalewska Sławomira

25.   Zieleńska Barbara

26.   Żochowska Bożena

 

1986/87   IV   LE

 

1.       Boguszewska Ewa

2.       Brzostowska Joanna

3.       Dębowska Elżbieta

4.       Dołkowski Marek

5.       Gąsowska Jolanta

6.       Głowacka Jadwiga

7.       Grabowska Małgorzata

8.       Janeczko Justyna

9.       Kaczyńska Bogusława

10.   Kaczyńska Mariola

11.   Krawiec Małgorzata

12.   Kulesza Dorota

13.   Kulesza Krzysztof

14.   Łachacz Alicja

15.   Łupińska Małgorzata

16.   Marcelak Urszula

17.   Murawski Krzysztof

18.   Niedżwiecka Krystyna

19.   Piekutowska Urszula

20.   Pruszyńska Beata

21.   Sadowska Ewa

22.   Stypułkowska Anna

23.   Szczesniak Iwona

24.   Tyborowski Kazimierz

25.   Tyszkiewicz Agata

26.   Wojtkowska Dorota

27.   Zielińska Małgorzata

 

1986/87   IV  LZH

 

1.       Dąbrowska Anna

2.       Dąbrowski Roman

3.       Dobaj Barbara

4.       Fedorowicz Wanda

5.       Gołaszewski Jarosław

6.       Gosk Bożena

7.       Grabowska Beata

8.       Gromada Małgorzata

9.       Kulesza Teresa

10.   Maliszewska Jadwiga

11.   Marczyk Anna

12.   Olędzka Grażyna

13.   Podbielska Elżbieta

14.   Pogorzelska Hanna

15.   Pruszynska Anna

16.   Radgowska Iwona

17.   Sakowicz Irena

18.   Skawska Beata

19.   Szafara Katarzyna

20.   Śliwowska Ewa

21.   Zarzecka Jolanta

22.   Zbrzeźniak Ewa

23.   Żochowska Wiesława

 

1986/87   IV  LR

 

1.       Biały Władysław

2.       Dąbrowska Jadwiga

3.       Dziewiszewska Małgorzata

4.       Ilczuk Agata

5.       Kaczyński Wiesław

6.       Kierlewicz Joanna

7.       Koch Andrzej

8.       Krassowska Ewa

9.       Kruszewska Krystyna

10.   Lutostańska Ewa

11.   Łupińska Grażyna

12.   Mętecka Katarzyna

13.   Mościcki Radosław

14.   Podbielska Ewa

15.   Rostkowska Grażyna

16.   Roszkowska Agata

17.   Sabak Anna

18.   Stankiewicz Mieczysław

19.   Szepietowska Justyna

20.   Wądołowska Wanda

21.   Włostowska Anna

22.   Wyszyńska Barbara

 

1987/88   IV  LE

 

  1. Bruszewska Halina
  2. Dworakowska Dorota
  3. Dziergiewicz Katarzyna
  4. Jędras Zbigniew
  5. Karłowicz Renata
  6. Konert Joanna
  7. Konopko Bożena
  8. Konicka Barbara
  9. Kossakowska Maria Barbara
  10. Kostro Małgorzata
  11. Kruczkowska Bogusława
  12. Kulesza Bożena
  13. Kurzyna Beata
  14. Łubnicka Maria Jolanta
  15. Makowska Ewa
  16. Oleksiewicz Renata
  17. Piętka Aldona
  18. Porowska Beata
  19. Pruszyńska Irena
  20. Pruszyńska Renata Teresa
  21. Przestrzelska Marzena
  22. Przewoźna Urszula
  23. Roszkowska Grażyna
  24. Sienicka Anna
  25. Szlendak Katarzyna Agata
  26. Średnicka Dorota
  27. Wierzbowska Barbara
  28. Wróblewska Marzannna Agnieszka
  29. Wyszyńska Marzena
  30. Wyrzykowska Ewa
  31. Zbrzeźniak Maciej

 

1987/88   IV  LZH

 

  1. Babińska Agata
  2. Dąbrowska Dorota
  3. Fiedorczuk Marzanna
  4. Frankowska Ewa
  5. Gąsowska Dorota
  6. Gierałtowska Grażyna
  7. Gołaszewska Jadwiga
  8. Jabłońska Agnieszka
  9. Kruszewska Dorota
  10. Kulesza Katarzyna
  11. Łupińska Maria
  12. Malinowska Wioletta
  13. Markowska Mariola
  14. Mierzwińska Beata
  15. Mioduszewska Joanna
  16. Płońska Dorota
  17. Ryszewska Renata
  18. Sumkowska Wiesława
  19. Szepietowska Justyna
  20. Topczewska Barbara
  21. Wardzińska Małgorzata
  22. Wojno Agnieszka
  23. Wyszyńska Ewa

 

1987/88   IV  LR

 

  1. Bagińska Krystyna
  2. Boratyńska Elżbieta
  3. Choromańska Beata
  4. Dąbrowska Iwona
  5. Dmochowski Andrzej
  6. Gołaszewska Marta Dorota
  7. Grabowska Teresa
  8. Jarnicka Agnieszka
  9. Koc Elżbieta Katarzyna
  10. Kossakowski Włodzimierz Robert
  11. Krajewska Bożena
  12. Kulina Małgorzata
  13. Leśniewski Mirosław
  14. Malinowska Janina
  15. Moczydłowska Bogusława
  16. Mokrzewska Agnieszka
  17. Ołdakowska Bożena
  18. Osmólska Marzanna Hanna
  19. Pawlik Katarzyna
  20. Puciło Jolanta
  21. Szabłowska Ewa Teresa
  22. Śliwowska Agnieszka
  23. Tworkowska Ewa
  24. Uszyńska Grażyna
  25. Wyszomierska Dorota Iwona
  26. Wyszyńska Katarzyna
  27. Załuska Elżbieta
  28. Zawadzka Regina

 

 

 

1988/89    IV  LE

 

1.       Boguszewska Małgorzata

2.       Choińska Anna

3.       Choińska Barbara

4.       Dylewska Ewa

5.       Godlewska Teresa

6.       Grodzka Jolanta

7.       Gutowska Agnieszka

8.       Kobylińska Jolanta

9.       Komorowska Dorota

10.   Kosińska Małgorzata

11.   Kostro Anna

12.   Kosykowska Anna

13.   Kropiewnicka Grażyna

14.   Kruszewska Małgorzata

15.   Kućmierowska Ewa

16.   Kulesza Agnieszka

17.   Kulesza Marzena

18.   Malinowska Iwona

19.   Mojkowska Agata

20.   Murawska Małgorzata

21.   Piętka Jolanta

22.   Piotrowska Jolanta

23.   Powojska Agnieszka

24.   Tyszkiewicz Barbara

25.   Wiaksa Jacek

26.   Wownaszko Anna

27.   Zaremba Danuta

28.   Żurowska Anna

 

1988/89    IV   LZH

 

1.       Czarnowska Małgorzata

2.       Dąbrowska Elżbieta

3.       Depczyńska Małgorzata

4.       Dzwonkowska Beata

5.       Gosk Wioletta

6.       Grodzka Beta

7.       Hryniuk Małgorzata

8.       Ignaczuk Katarzyna Elzbieta

9.       Kłosak Elżbieta

10.   Kolińska Alina

11.   Kosakowska Marzena

12.   Kurowska Katarzyna Beata

13.   Maleszewska Małgorzata

14.   Murawska Teresa

15.   Niemyjska Halina

16.   Pawłowska Anna Sylwia

17.   Popławska Bogumiła

18.   Porowska Agnieszka

19.   Przeździecka Mariola

20.   Śliwowska Zofia

21.   Świątkowska Ewa

22.   Tymińska Wioletta

23.   Zienkiewicz Danuta

 

1988/89   IV   LR

 

1.       Biała Barbara

2.       Cieślukiewicz Danuta

3.       Cieślukiewicz Elżbieta

4.       Dąbrowski Bogusław

5.       Dołkowski Waldemar

6.       Gardocka Danuta

7.       Gierałtowska Maria

8.       Grosfeld Ewa

9.       Ilczuk Jan

10.   Kalinowska Teresa

11.   Karolewska Hanna

12.   Kordulska Celina

13.   Krajewska Jolanta

14.   Ogrodnik Małgorzata

15.   Perkowska Teresa

16.   Perkowski Tadeusz

17.   Rostek Małgorzata

18.   Rozworowska Marzanna

19.   Sienicka Grażyna

20.   Skawska Anna

21.   Skawska Hanna

22.   Tyszko Dorota

23.   Wyszyńska Agnieszka

24.   Wyszyńska Dorota

25.   Wyszyńska Edyta

26.   Wyszyński Mirosław

27.   Zaleska Renata

 

1989/90   IV  LE

 

1.       Andrzejwewska Jolanta

2.       Balwicka Beata

3.       Brzóska Ewa

4.       Czajkowska Agnieszka

5.       Felczuk Beta

6.       Ignaczuk Wojciech

7.       Jaźwińska Dorota

8.       Kalinowska Anna

9.       Kalinowska Anna

10.   Kalinowska Barbara

11.   Kopania Bożena

12.   Kruszewska Bożena

13.   Kulesza Danuta

14.   Łopieńska Elżbieta

15.   Michalska Anna

16.   Mieczkowska Mariola

17.   Mirkowicz Agnieszka

18.   Olędzka Urszula

19.   Piętka Anna

20.   Pogorzelska Edyta

21.   Pruszyńska Mirosława

22.   Saniewska Bożena

23.   Szepietowska Iwona

24.   Szydłowska Jolanta Agnieszka

25.   Szyszko Barbara

26.   Wilkowska Beata

27.   Wołowicz Beata

28.   Wyszyńska Katarzyna Beata

29.   Wyszyńska Maria

30.   Zawadzka Beta

31.   Zubrzycka Dorota

 

1989/90   IV   LZH

 

1.       Bańkowska Ewa

2.       Bielacka Joanna

3.       Bobryk Beta

4.       Dobecka Alicja

5.       Faszczewska Urszula

6.       Godlewska Beata

7.       Grabowska Agnieszka

8.       Grodzka Bożena

9.       Krajewska Agata

10.   Kruszewska Małgorzata

11.   Kulesza Halina

12.   Kuźmińska Beata

13.   Lipska Halina Iwona

14.   Łada Jadwiga

15.   Martychewicz Małgorzata Maria

16.   Niemyjska Dorota

17.   Osowska Jolanta

18.   Popławska Ewa

19.   Przeździecka Elżbieta

20.   Samodurów  Dorota

21.   Strach Elżbieta

22.   Szeligowska Anna

23.   Truchel Dorota

24.   Wyszomirska Elżbieta

25.   Zalewska Agata

26.   Zaniewska Barbara

27.   Zaniewska Elżbieta

28.   Zaremba Hanna

 

1989/90  IV  LR

 

1.       Gołaszewska Dorota

2.       Janowska Aneta

3.       Kaczyńska Bożena

4.       Kaczyńska Cecylia

5.       Kamińska Bożena

6.       Kulesza Cezary

7.       Łapińska Dorota

8.       Łaszczuk Małgorzata

9.       Mioduszewska Barbara

10.   Mioduszewska Katarzyna

11.   Modzelewska Anna

12.   Orłowska Anna

13.   Orłowska Joanna

14.   Pieńkowska Joanna

15.   Pruszyńska Jolanta

16.   Radłowska Joanna

17.   Sierzputowska Alicja

18.   Stypułkowski Tadeusz

19.   Witkowska Anna

20.   Wróblewska Barbara

21.   Załuska Alfreda

 

1990/91    IV  LE

 

1.       Aleksiewicz Małgorzata

2.       Bekin Agnieszka

3.       Bogudzka Małgorzata

4.       Dmochowska Grażyna

5.       Drągowska Grażyna

6.       Dudzińska Marianna

7.       Frankowska Małgorzata

8.       Gołębiewska Elżbieta

9.       Gosk Hanna

10.   Grabowska Anna

11.   Kacinowska Beata

12.   Kaczyńska Małgorzata

13.   Kalinowska Elżbieta

14.   Kamińska Renata

15.   Kranówka Elżbieta

16.   Lipska Aneta

17.   Madzelewska Katarzyna

18.   Murawska Dorota

19.   Niemyjska Beta

20.   Niemyjska Katarzyna

21.   Nowicka Ewa

22.   Orłowska Iwona

23.   Swat Dorota

24.   Szepietowska Katarzyna

25.   Szwed Małgorzata

26.   Średnicka Agnieszka

27.   Uszyńska Dorota

28.   Wojtkowska Barbara

29.   Wróblewska Marzena

30.   Wyszyńska Barbara

31.   Zarzecka Małgorzata

 

1990/91   IV  LZH

 

1.       Brzozowska Joanna

2.       Cwalina Anna

3.       Dawidko Barbara

4.       Dąbrowska Urszula

5.       Fronc Agnieszka

6.       Gosiewska Agnieszka

7.       Gosk Wioletta

8.       Horomańska Elżbieta

9.       Kalinowska Małgorzata

10.   Kołodziejczyka Renata

11.   Kossakowska Ewa

12.   Kraszewska Wioletta

13.   Krystowska Wioletta

14.   Lupa Aneta

15.   Lupa Urszula

16.   Łuniewska Katarzyna

17.   Mazurkiewicz Elżbieta

18.   Mażewska Jolanta

19.   Michalska Katarzyna

20.   Mokracka Anna

21.   Nurczyk Małgorzata

22.   Pruszyńska Ewa

23.   Puchalska Dorota

24.   Serafin Ewa

25.   Skawska Agata

26.   Skawska Marzena

27.   Suska Agnieszka

28.   Szeligowska Katarzyna

 

1990/91   IV  LR

 

1.       Bartłomiejczuk Waldemar

2.       Budniak Ewa

3.       Choińska Dorota Marzena

4.       Choromańska Dorota

5.       Dołęgowska Agnieszka

6.       Gnatowska Renata

7.       Gumowska Danuta

8.       Kaczyńska Dorota

9.       Kaczyńska Jolanta

10.   Kordulska Bożena

11.   Kulesza Renata

12.   Łubnicka Renata

13.   Maleszewski Wiesław

14.   Markowska Barbara

15.   Nurkiewicz Małgorzata

16.   Sadowski Krzysztof

17.   Stokowski Wiesław

18.   Szepietowski Marek

19.   Szperlik Beata

20.   Szymborska Ewa

21.   Śliwoski Paweł

22.   Święcka Anna

23.   Wojno Zbigniew

 

1991/92   IV  LE

 

1.    Chlebowicz Ewa

2.    Choińska Beata

3.    Dąbrowska Dorota

4.    Dobecka Agnieszka

5.    Dobecka Urszula

6.    Gołaszewska Maria

7.    Gołaszewska Marzena

8.    Gromada Katarzyna

9.    Grzywacz Renata

10. Ilczuk Cecylia

11. Jabłońska Edyta

12. Kaczyńska Agata

13. Kalinowska Edyta

14. Kalinowska Katarzyna

15. Kamińska Agnieszka

16. Kamińska Lidia

17. Krawczyńska Barbara

18. Kryspin Julita

19. Kulesza Dorota

20. Leszczyńska Barbara

21. Malinowska Agnieszka

22. Malinowska Katarzyna

23. Perkowska Małgorzata

24. Sasinowska Joanna

25. Słowicka Katarzyna

26. Śliwowska Agnieszka

27. Szewczyk Renata

28. Szymoniak Katarzyna

29. Szyszko Jadwiga

30. Żochowska Renata

 

 

1991/92   IV LR

 

1.       Biała Justyna Marianna

2.       Chludzińska Adnieszka

3.       Chmielewski Adam

4.       Cudnoch Katarzyna

5.       Dąbrowska Barbara

6.       Dąbrowska Urszula

7.       Dobrańska Agnieszka

8.       Głębocka Małgorzata

9.       Kamińska Beata

10.   Klimaszewska Katarzyna

11.   Korzeniewska Wioletta Zofia

12.   Malinowska Jolanta

13.   Michałowska Urszula

14.   Puławska Barbara Małgorzata

15.   Skarzyńska Agnieszka

16.   Stokowska Magdalena

17.   Stokowska Małgorzata

18.   Stypułkowska Agnieszka

19.   Uszyńska Bożena

20.   Wiśniewska Irena

21.   Wojno Anna

22.   Wyszyński Andrzej

23.   Żochowska Ewa

 

1991/92   IV  LZH

 

1.      Augustyniak Agnieszka

2.      Dobkowska Małgorzata

3.      Falkowska Hanna

4.      Fiedorczuk Edyta

5.      Gąsowska Jolanta

6.      Grzybowska Grażyna

7.      Jarząbek Dorota

8.      Jasińska Dorota

9.      Kaczyńska Katarzyna

10.  Kalinowska Katarzyna

11.  Kostro Iwona

12.  Krystosiak Joanna

13.  Makowska Anna

14.  Michalska Urszula

15.  Olszewska Agnieszka

16.  Partyka Elżbieta

17.  Piaścik Elżbieta

18.  Piekutowska Marzena

19.  Pieńkowska Katarzyna

20.  Porowska Anna

21.  Stańczuk Wioletta

22.  Stępień Aneta

23.  Sztuczka Małgorzata

24.  Tarnowska Barbara

25.  Tchórzewska Agnieszka

26.  Truchel Danuta

27.  Turkowska Mariola

28.  Wyszyńska Monika

29.  Zalewska Katarzyna

 

1992/93    IV  LE

 

  1. Bielicka Edyta Magdalena
  2. Bobryk Małgorzata
  3. Boratyńska Agata
  4. Bryc Agata
  5. Choińska Beata
  6. Ciborowska Barbara
  7. Dębek Ewa
  8. Dołęgowska Renata
  9. Dominiak Agnieszka
  10. Godlewska Anna
  11. Granostajska Agnieszka
  12. Jabłońska Agata
  13. Jakubiak Beata
  14. Kaczyńska Katarzyna
  15. Kardulska Alicja
  16. Kulesza Mariola
  17. Lendzioch Edyta
  18. Łapińska Dorota
  19. Łapińska Maria
  20. Łuniewska Dorota
  21. Mystkowska Jolanta
  22. Parzezińska Elżbieta
  23. Piekarska Agata
  24. Porowska Dorota
  25. Sienicka Joanna
  26. Tworowska Małgorzata
  27. Walendziak Anna
  28. Wysocka Katarzyna
  29. Zalewska Joanna

 

 1992/93   IV  LZH

 

1.      Baczewska Bożena

2.      Bernadziuk Iwona

3.      Biała Grażyna           

4.      Choromańska Katarzyna

5.      Cinchta Anna

6.      Dworakowska Joanna

7.      Grabowska Joanna

8.      Gradowska Dorota

9.      Gronostajska Barbara

10.  Gwardiak Renata

11.  Hofer Anna

12.  Jabłońska Jolanta

13.  Jankowska Aldona

14.  Kalinowska Urszula

15.  Kruszewska Anna

16.  KuleszaGrażyna

17.  Leinewska Małgorzata

18.  Łapińska Dorota

19.  Mystkowska Beata

20.  Plichta Marta

21.  Przychodzeń Alina

22.  Sokołowska Iwona

23.  Sołowińska Marta

24.  Szymborska Małgorzata

25.  Tymińska Małgorzata

26.  Zaremba Alicja

27.  Żebrowska Małgorzata

 

1992/93    IV LR

 

1.      Angerman Monika Barbara

2.      Brzozowska Beata

3.      Chojnowska Anna Maria

4.      Drągowska Danuta Hanna

5.      Dworakowska Renata

6.      Głębocka Aneta

7.      Gosk Małgorzata

8.      Grodzka Agata

9.      Kalinowska Agnieszka

10.  Kozub Agnieszka Maria

11.  Krajewska Anna

12.  Krajewska Renata

13.  Łaska Renata

14.  Łuniewski Janusz

15.  Marczuk Marzena

16.  Michalska Lidia

17.  Mikołajczuk Iwona

18.  Niewińska Marzanna Maria

19.  Piekarski Jacek

20.  Rogowska Anna

21.  Roszkowska Ewa

22.  Sasinowska Aneta Irena

23.  Truskolaska Ewa

24.  Tyszko Anna

25.  Wykowska Dorota

26.  Zalewska Urszula

27.  Zaniewska Anna

28.  Zdrodowska Katarzyna

29.  Żero Agnieszka

 

1993/94    IV  LE

 

  1. Chylińska Anna
  2. Dąbrowska Renata
  3. Fajfer Danuta
  4. Gorczyńska Joanna Agnieszka
  5. Gosiewska Agnieszka
  6. Gronostajska Renata
  7. Jabłońska Agnieszka
  8. Jędrzejewska Monika
  9. Kalinowska Katarzyna
  10. Kalinowski Edwin Tomasz
  11. Kulesza Aneta

12.  Mianowska Dorota

  1. Modzelewska Renata Katarzyna
  2. Orłowska Iwona
  3. Piętka Bogusława
  4. Plewko Iwona           
  5. Skarzyński Piotr
  6. Stypułkowska Anna
  7. Szepietowska Aldona
  8. Szlendak Ewa           
  9. Szlendak Iwona
  10. Witkowska Marta
  11. Żukowska Edyta

 

1993/94   IV  LZH

 

1.      Bagińska Bożena

2.      Bagińska Urszula

3.      Bazelak Agnieszka

4.      Dąbrowska Dorota

5.      Dumalewska Justyna

6.      Gorełkin Anna

7.      Grochowska Halina

8.      Gutowska Joanna

9.      Jabłońska Agnieszka

10.  Jałbrzykowska Hanna

11.  Jamiołkowska Bożena

12.  Kalinowska Justyna

13.  Kmiotek Sylwia

14.  Krusucka Iwona

15.  Kruszewska Renata

16.  Łapińska Iwona

17.  Mierzejewska Katarzyna Agata

18.  Oleksiewcz Beata

19.  Orłowska Dorota

20.  Raszkiewicz Marta

21.  Sidoryk Agnieszka

22.  Skłodowska  Ewa

23.  Szymborska Anna

24.  Wach Wioletta

25.  Walczuk Bożena

26.  Wnorowska Ewa

27.  Wróblewska Edyta

28.  Zagroba Grażyna

 

1993/94   IV  LG

 

1.      Boniewska Barbara

2.      Borecka Małgorzata

3.      Bruszewska Agnieszka

4.      Busma Ewa

5.      Choromański Norbert     

6.      Czajkowska Agnieszka

7.      Dąbrowska Ewa

8.      Dąbrowska Justyna

9.      Dyszczyk Andrzej

10.  Franczuk Danuta

11.  Grabowska Monika

12.  Grabowska Monika

13.  Grodzka Barbara

14.  Grodzka Bożena

15.  Iwanowska Agnieszka

16.  Kaczyńska Anna

17.  Kaczyńska Ewa

18.  Kalinowska Małgorzata

19.  Ładyżyńska Maria

20.  Moczydłowska Małgorzata

21.  Osowska Agata

22.  Siedlecka Agnieszka

23.  Stypułkowska Monika

24.  Truchel Katarzyna

25.  Tymińska Justyna

26.  Uszyński Adam

27.  Zaremba Iwona

 

1993/94   IV  LR

 

1.      Bączyk Ewa

2.      Brajczewska Renata

3.      Bruszewska Ewa

4.      Dąbrowska Kazimiera

5.      Faszczewski Janusz

6.      Gaczkowski Sylwester

7.      Gierłachowska Anna

8.      Grabowska Alina

9.      Grodzka Iwona

10.  Gromada Mariusz

11.  Grzeszczuk Anna

12.  Jabłoński Waldemar

13.  Janas Grzegorz

14.  Kalinowska Bożena

15.  Malinowski Dariusz

16.  Mikołajczuk Jadwiga

17.  Milewski Szczepan

18.  Molenda Urszula

19.  Pruszyńska Beata

20.  Renik Tadeusz

21.  Siekierko Renata

22.  Walczuk Aneta

23.  Wnorowski Wojciech

24.  Wojno Wojciech

 

1994/95   IV  LE

 

1.      Bagińska Bogumiła

2.      Bekin Bogusława

3.      Borek Iwona

4.      Dzieniszewska Katarzyna

5.      Gosk Wiesława

6.      Idźkowska Anna Justyna

7.      Jabłońska Ewa

8.      Kaczyńska Joanna

9.      Krajewski Adam

10.  Kulesza Beata

11.  Kulesza Iwona

12.  Łapińska Marta

13.  Łuba Dorota

14.  Maziewska Urszula Agnieszka

15.  Milewska Anna

16.  Ostrowski Mariusz

17.  Porucznik Elżbieta

18.  Przychodzień Beata

19.  Roszkowska Ewa

20.  Skiba Magdalena Agnieszka

21.  Tymińska Joanna Katarzyna

22.  Walczuk Barbara

23.  Winter Żaneta

24.  Wysocka Anna

25.  Zagroba Ewa

26.  Żur Agnieszka

 

1994/95    IV   LG

 

1.      Bogdan Anna

2.      Borzyna Monika Izabella

3.      Dąbkowska Aneta

4.      Deszczyńska Marta

5.      Falkowska Urszula

6.      Godlewska Małgorzata

7.      Gradowska Agnieszka

8.      Grodzka Barbara

9.      Hilarczuk Żaneta Elżbieta

10.  Jabłońska Agnieszka

11.  Jamiołkowska Katarzyna

  1. Kostro Ewa

13.  Krasowska Joanna

14.  Kruszewska Dorota

15.  Malinowska Marta

16.  Malinowska Marta

17.  Moczulski Wojciech

18.  Muszyńska Anna

19.  Skarżyńska Katarzyna

20.  Sobol Iwona

21.  Sokołowska Aneta

22.  Sokowicz Hanna

23.  Swat Bożena

24.  Szepietowska Renata

25.  Truskolaska Renata

26.  Uszyńska Renata

  1. Waleńdziewska Małgorzata

28.  Wykowska Beata

29.  Zaremba Lucyna

 

1994/95    IV   LZH

 

1.      Ciecierska Katarzyna

2.      Dąbrowska Agnieszka

3.      Dmochowska Dorota

4.      Faszczewska Barbara

5.      Głowacka Małgorzata

6.      Grodzka Iwona

7.      Jabłonska Jolanta

8.      Jankowska Lidia

9.      Jaźwińska Anna

10.  Kaczyńska Luiza

11.  Kaczyńska Małgorzata

12.  Kobrzeniecka Eliza

13.  Kulesza Agata

  1. Kulesza Krystyna

15.  Kulesza Marta

16.  Lubowicka Mariola

17.  Markiewicz Wioletta

18.  Markowska Agnieszka

19.  Mioduszewska Bogna

20.  Osowska Marzena

21.  Płońska Małgorzata

22.  Porzezińska Anna

23.  Rembiszewska Dorota

24.  Szymborska Małgorzata

25.  Tomaszewska Alina

26.  Tyszko Wioletta

27.  Uszyńska Joanna

28.  Wróblewska Marzena

  1. Zaremba Renata

 

1994/95   IV  LR

 

1.      Dąbek Krzysztof

2.      Czajkowska Zuzanna

3.      Gierałtowska Agata

4.      Głębocka Agnieszka

5.      Jabłoński Arkadiusz

6.      Jabłoński Dariusz

7.      Jastrzembska Edyta

8.      Jamiołkowska Grażyna

9.      Łapiński Piotr

10.  Mołkowska Anna

11.  Michalski Jarosław

12.  Molski Radosław

13.  Okulewicz Wioletta

14.  Ożarowska Alicja

15.  Szlendak Edyta

16.  Wojciechowski Paweł

17.    Zalewska Agnieszka

 

1994/95   IV   TM

 

  1. Biały Franciszek
  2. Bruliński Tadeusz
  3. Dąbrowski Tomasz
  4. Dołęgowski Mariusz
  5. Gołębiecki Daniel
  6. Gołębiecki Waldemar
  7. Kaczyński Tomasz
  8. Kalinowski Andrzej
  9. Kwiatkowski Jan
  10. Kwiatkowski Paweł
  11. Mystkowski Janusz

12.  Płoński Jarosław

  1. Pogorzelski Wojciech
  2. Poleszak Tomasz
  3. Rosicki Grzegorz
  4. Stkawski Arkadiusz
  5. Suchodolski Piotr
  6. Szlesiński Jerzy
  7. Tarasiewicz Grzegorz
  8. Wasilewski Edward
  9. Wasilewski Krzysztof
  10. Wiśniewski Tomasz
  11. Zaremba Krzysztof

 

1995/96    IV   LE

 

  1. Bagińska Agnieszka
  2. Czarnowska Beata
  3. Dąbkowska Aldona
  4. Dąbrowska Anna
  5. Ertman Izabela
  6. Jabłońska Anna
  7. Jabłońska Urszula
  8. Jakorowski Mariusz
  9. Kalinowska Agnieszka
  10. Kalinowska Anna
  11. Kobyliński Mariusz
  12. Koczara Joanna
  13. Kordulska Agnieszka
  14. Krasowska Iwona
  15. Krasowska Monika
  16. Kulesza Iwona
  17. Kulesza Monika
  18. Lubowicka Barbara
  19. Łapiński Sławomir
  20. Mianowska Joanna
  21. Mikołajczyk Jaonna
  22. Oleksiewicz Joanna
  23. Pietka Agnieszka
  24. Puchalska Anna
  25. Rzońca Anna
  26. Skoczek Magdalena
  27. Uszyńska Elżbieta
  28. Wawrzonko Marta
  29. Wojno Krzysztof
  30. Zdrodowska Elwira

 

1995/96   IV   LZH

 

  1. Biała Anna
  2. Czarkowska Wiesława Anna
  3. Dąbrowska Katarzyna Jolanta
  4. Dobecka Dorota
  5. Gierałtowska Dorota
  6. Gradowska Katarzyna
  7. Jabłońska Agnieszka
  8. Jankowska Agata
  9. Jankowska Teresa
  10. Kamieńska Beata
  11. Kępista Alicja
  12. Kietlińska Renata
  13. Kossakowska Agnieszka
  14. Kowalewska Bożena
  15. Kuczmierowska Joanna
  16. Kujawa Anna
  17. Łapińska Agnieszka
  18. Rogalewska Aneta
  19. Sadowska Marta
  20. Stypułkowska Edyta
  21. Tymińska Monika
  22. Wróblewska Iwona
  23. Wróblwska Monika
  24. Wróblwska Wiesława
  25. Zysk Agnieszka

 

1995/96    IV  LG

 

  1. Bańkowska Katarzyna
  2. Choromańska Agnieszka
  3. Dworakowska Renata
  4. Frańczuk Bożena
  5. Gierałtowska Wioletta
  6. Giero Aneta
  7. Godlewska Grażyna
  8. Godlwska Justyna
  9. Idźkowska Bożena
  10. Kaczyńska Małgorzata
  11. Kalinowska Monika
  12. Karolak Elwira
  13. Kobosko Małgorzata
  14. Komarowska Joanna
  15. Konopka Robert
  16. Kulesza Monika
  17. Łupińska Monika
  18. Maciuszko Jolanta
  19. Miernik Ewelina
  20. Perkowska Edyta
  21. Płońska Agnieszka
  22. Roszkowska Katarzyna
  23. Sasin Agnieszka
  24. Skarżyńska Justyna
  25. Stypułkowska Monika
  26. Truskolaska Ewa
  27. Włostowski Grzegorz

 

1995/96    IV   TTŻ

 

  1. Bazelak Leszek
  2. Busma Renata
  3. Czarnowski Maciej
  4. Dąbrowska Justyna
  5. Dąbrowski Maciej
  6. Faszczewska Marta
  7. Iwanowska Katarzyna
  8. Jabłecki Rafał
  9. Kalinowski Wojciech
  10. Kielisz Anna Ewa
  11. Konicka Dorota
  12. Krystosiak Tomasz
  13. Kućmierowska Marta
  14. Kuropatwa Agata Bożena
  15. Makowska Małgorzata
  16. Malinowska Małgorzata
  17. Niemyjski Rafał
  18. Rembiszewski Marcin
  19. Sapińska Agnieszka
  20. Sapińska Jowita
  21. Skarżyński Tomasz
  22. Śliwowska Krystyna
  23. Tatko Renata
  24. Zalewski Sylwester
  25. Zaremba Katarzyna
  26. Zdrodowska Aneta

 

1995/96   V  T M      

 

  1. Balwicki Adam
  2. Brzósko Tomasz
  3. Cybulski Tomasz
  4. Czarnowski Waldemar
  5. Dąbrowski Radosław
  6. Godlewski Adam
  7. Górski Zbigniew
  8. Iwan Mariusz
  9. Kadłubowski Tomasz
  10. Kamiński Mariusz
  11. Kochanowski Adam
  12. Kołtek Radosław
  13. Kryński Włodzimierz
  14. Łapiński Andrzej
  15. Łopieński Bogdan
  16. Marczuk Radosław
  17. Markowski Karol
  18. Nowicki Piotr
  19. Puławski Wojciech
  20. Rostkowski Leszek
  21. Skarżyński Mariusz
  22. Tworkowski Wojciech
  23. Wesołowski Piotr
  24. Wierzbowski Paweł
  25. Wnorowski Krzysztof
  26. Wnorowski Wojciech
  27. Wróblewski Jarosław
  28. Wróblewski Rafał
  29. Zaremba Krzysztof

 

1995/96    III   TM3

 

  1. Bruliński Tadeusz
  2. Czarkowski Michał
  3. Czerniak Andrzej
  4. Dąbrowski Piotr
  5. Dębowski Adam
  6. Dobecki Andrzej
  7. Fiedorczuk Wojciech
  8. Jankowski Jerzy
  9. Koc Michał
  10. Konopka Krzysztof
  11. Krajewski Dariusz
  12. Krajewski Stanisław
  13. Kulesza Krzysztof
  14. Kulesza Wojciech
  15. Laskowski Maciej
  16. Leśniewski Sławomir
  17. Markowski Grzegorz
  18. Michałowski Jarosław
  19. Perkowski Adam
  20. Pruszyński Andrzej
  21. Sieńskowski Mariusz
  22. Sokołowski Sławomir
  23. Wnorowski Grzegorz
  24. Wnorowski Zenon
  25. Wróblewski Wojciech
  26. Zaleński Piotr
  27. Zalewski Dariusz
  28. Zoremba Andrzej

 

1995/96   IV  LZR

 

  1. Choiński Andrzej
  2. Cieśluk Magdalena
  3. Falkowska Mariola
  4. Gołaszewska Dorota
  5. Grzesiuk Danuta
  6. Grzesiuk Dorota
  7. Jankowska Renata
  8. Kaczyński Andrzej
  9. Krajewski Sylwester
  10. Łapińska Sylwia
  11. Łochnicka Urszula
  12. Maciejczuk Adam
  13. Mianowska Maria Beata
  14. Milewska Agnieszka
  15. Murawski Piotr
  16. Nienałtowska Anna
  17. Olechwierowicz Mariola
  18. Pruszyńska Wioletta
  19. Przeździecki Adam
  20. Stypułkowski Wojciech
  21. Urbańska Beata
  22. Winter Sylwia
  23. Zalewska Anna Hanna
  24. Zambrzycka Agnieszka Beata
  25. Zielińska Marzena

 

 

1996/97     IV  LE

 

  1. Brzozowska Monika
  2. Dąbrowska Katarzyna
  3. Deszczyńska Magdalena
  4. Dobecki piotr
  5. Gierałtowska Katarzyna
  6. Gnatowska Joanna
  7. Gołaszewska Edyta
  8. Gromek Adam
  9. Jabłońska Urszula
  10. Kaczyńska Małgorzata
  11. Kalinowska Iwona
  12. Kamińska Aneta
  13. Kulesza Agnieszka
  14. Kurzyna Magdalena
  15. Łapińska Agata
  16. Michalska Agnieszka
  17. Murawska Aneta
  18. Olędzka Justyna
  19. Olkowska Aneta
  20. Skarżyńska Danuta
  21. Sokołowska Anna
  22. Targońska Marzena
  23. Tyborowska Halina
  24. Wnorowski Dariusz
  25. Wyrzykowska Agnieszka
  26. Zaręba Elwira

 

1996/97     IV  LZH  

 

  1. Anasińska Beata
  2. Bekin Mariusz
  3. Brzozowska Aneta
  4. Brzozowska Małgorzata
  5. Dobecka Ewa
  6. Dominiak Iwona
  7. Gierałtowska Ewa
  8. Gorzkowska Dorota
  9. Iwanowska Sylwia
  10. Jabłońska Małgorzata
  11. Jóźwiak Dorota
  12. Karpowicz Urszula
  13. Koboska Anna
  14. Kryśńka Beata
  15. Kulesza Marzena
  16. Łoński Grzegorz
  17. Modzelewska Justyna
  18. Piekutowska Monika
  19. Płońska Monika
  20. Rzymska Mariola
  21. Szymborska Agata
  22. Trzaska Joanna
  23. Tymińska Monika
  24. Uszyńska Anna
  25. Walczak Mariola
  26. Wróblewska Aneta

 

1996/97    IV  LG

 

  1. Dąbek Małgorzata
  2. Dąbrowska Katarzyna
  3. Dobrzyniecka Monika
  4. Gosk Anna
  5. Górecki Radosław
  6. Jabłońska Monika
  7. Jakuszewska Joanna
  8. Jończak Tomasz
  9. Kaczyńska Danuta
  10. Kalinowska Zofia
  11. Kamińska Anna
  12. Kietlińska Anna
  13. Kornacki Bernard
  14. Kruszyńska Marzena
  15. Mioduszewska Wioletta Anna
  16. Mioduszewski Wojciech
  17. Niemyjska Małgorzata
  18. Piętka Mariola
  19. Płońska Edyta
  20. Rembiszewska Edyta
  21. Skłodowska Katarzyna
  22. Tymińska Barbara
  23. Uszyńska Edyta
  24. Zalewska Helena Joanna
  25. Zawistowska Aneta
  26. Zieliński Adam
  27. Żabińska Monika

 

1996/97     IV  TTŻ

 

  1. Biała Dorota
  2. Brzóska Katarzyna
  3. Dąbrowski Janusz
  4. Dzieńkiweicz Kinga Anna
  5. Falkowska Marzena
  6. Falkowski Emil
  7. Gołaszewska Katarzyna
  8. Gołaszewska Renata
  9. Grochowski Dariusz
  10. Janeczko Marzena
  11. Kaczyńska Aneta
  12. Kossakowska Jolanta
  13. Kulesza Dariusz
  14. Kulesza Tomasz
  15. Michalska Anna
  16. Miernik Anita
  17. Mioduszewska Dorota
  18. Perkowska Justyna Maria
  19. Pietka Dominika
  20. Pietraszko Marta
  21. Roszkowska Justyna
  22. Skarżyńska Ewa Renata
  23. Sokołowska Agnieszka
  24. Szabłowski Arkadiusz
  25. Wnorowski Adam
  26. Zalewski Piotr

 

1996/97     V  TM     

 

  1. Czarkowski Mariusz
  2. Fiertek Andrzej
  3. Gołaszewski Dariusz
  4. Grodzki Robert
  5. Jabłonowski Adam
  6. Jamiołkowski Krzysztof
  7. Kaczyński Marek
  8. Karjewski Radosław
  9. Krawczyk Adam
  10. Kruczkowski Bartłomiej
  11. Kulesza Grzegorz
  12. Kulma Wojciech
  13. Kurzyna Rafał
  14. Mikołajczyk Grzegorz
  15. Pruszyński Mariusz
  16. Skłodowski Jarosław
  17. Sternik Marek
  18. Szadkowski Paweł
  19. Tworkowski Robert
  20. Tymiński Tomasz
  21. Wnorowski Tomasz
  22. Wyszyński Marek
  23. Zakrzewski Marcin
  24. Zalewski Radosław
  25. Zaremba Grzegorz

 

1997/98    IV  LE

 

  1. Brzeski Arkadiusz
  2. Buczyńska Anna
  3. Cybulska Elwira
  4. Dołegowski Janusz
  5. Dołkowska Justyna
  6. Felczuk Agnieszka
  7. Grzybowska Mariola
  8. Grzybowska Monika
  9. Kalinowski Arkadiusz
  10. Kamińska Agata
  11. Kamiński Jarosław
  12. Karpowicz Piotr
  13. Konarzewska Agnieszka
  14. Krupa Sylwia
  15. Michalska Jolanta
  16. Piechowicz Artur
  17. Pomian Urszula
  18. Prużanin Elżbieta
  19. Rosińska Bożena
  20. Skoczek Bartłomiej
  21. Śliwowska Jolanta
  22. Werpachowska Anna Małgorzata
  23. Zaremba Dariusz
  24. Zaręba Wioletta
  25. Zawistowski Mirosław
  26. Żelaźnicka Justyna

 

 

1997/98     IV  LH

 

  1. Bagińska Monika
  2. Boma Iwona
  3. Brzozowska Justyna
  4. Ciuchta Marlena
  5. Dmochowska Dorota
  6. Godlewska Agnieszka
  7. Ignaczuk Karolina
  8. Janczewska Sylwia
  9. Kaczyński Artur
  10. Kalinowska Aldona
  11. Kuropatwa Monika
  12. Mioduszewska Agnieszka
  13. Mondrzejewska Sylwia
  14. Pawlak Tomasz
  15. Piekutowska Barbara
  16. Piekutowska Renata
  17. Rosicka Iwona
  18. Rybaczewski Michał
  19. Skorupska Justyna
  20. Święcka Marta
  21. Targońska Elżbieta
  22. Tymińska Agata
  23. Urbanek Iwona
  24. Walendziewska Elżbieta
  25. Wnorowska Elżbieta
  26. Wojtkowski Radosław
  27. Zagroba Anna
  28. Żochowska Agnieszka

 

1997/98    V  LG

 

  1. Drewnowska Iwona
  2. Dworakowska Katarzyna
  3. Ertman Marzena
  4. Faszczewska Bożena
  5. Filipkowski Artur
  6. Godlewski Andrzej
  7. Jabłońska Anna
  8. Jankowski Daniel
  9. Jankowski Karol
  10. Kalinowska Dorota
  11. Kalinowska Monika
  12. Konopka Agnieszka
  13. Łuniewska Aneta
  14. Moczydłowska Agnieszka
  15. Okrutnik Agnieszka
  16. Praczukowska Ewa
  17. Pruszyńska Monika
  18. Sienicka Agnieszka
  19. Sokolik Wioletta
  20. Szulborska Irena
  21. Szymborska Agnieszka
  22. Walczuk Adam
  23. Walczuk Anna
  24. Walczuk Luiza
  25. Wojtkowski Rafał
  26. Wyniszewska Ewa
  27. Zaremba Agnieszka
  28. Zarzecka Elżbieta
  29. Ziemak Agnieszka

 

1997/98     V  TM

 

  1. Brzozowski Radosław
  2. Burdak Piotr
  3. Byczkowski Zdzisław
  4. Czarnowski Adam
  5. Dołęgowski Maciej
  6. Godlewski Marcin
  7. Gołaszewski Mariusz
  8. Grabowski Grzegorz
  9. Grodzki Tomasz
  10. Jabłoński Rafał
  11. Korcz Marcin
  12. Kostro Wojciech
  13. Krajewski Piotr
  14. Krajewski Ryszard
  15. Leśniewski Mariusz
  16. Mioduszewski Leszek
  17. Ostaszewski Adam
  18. Poniatowski Paweł
  19. Rzepko Adam
  20. Sienicki Mariusz
  21. Truchel Krzysztof
  22. Wiczołek Paweł
  23. Wojno Adam
  24. Zalewski Paweł

 

1998/99    IV  LE

 

  1. Bieńczyk Katarzyna
  2. Brzozowska Jolanta
  3. Cieśluk Marta
  4. Dąbrowska Beata
  5. Dominiak Edyta Barbara
  6. Gierałtowska Justyna
  7. Grabowski Artur
  8. Grodzka Mariola
  9. Jabłońska Małgorzata
  10. Kalinowska Ewa
  11. Komarowska Iwona
  12. Krajewska Anna
  13. Kućmierowska Dorota
  14. Kulesza Anna
  15. Kurak Sylwia
  16. Łuczaj Karolina Adrianna
  17. Nadolna Barbara
  18. Piekutowski Adam
  19. Piekutowski Piotr
  20. Pietras Emilia
  21. Raciborska Aneta
  22. Sasinowska Justyna
  23. Strynkowska Magda
  24. Stypułkowska Justyna
  25. Tymińska Beata
  26. Wisniewska Anna
  27. Wnorowska Renata
  28. Zalewska Monika
  29. Zaręba Anna Monika
  30. Zarzecka Grażyna
  31. Zysk Marek

 

1998/99    V  TTŻ

 

  1. Bartela Alicja
  2. Drewnowski Marcin
  3. Dybowski Maciej Andrzej
  4. Godlewska Wioletta
  5. Jankowska Halina Iwona
  6. Kaczyńska Marta Danuta
  7. Kobosko Weronika
  8. Korzeb Ewa
  9. Kossakowska Joanna
  10. Kowalewski Wojciech
  11. Krasowski Karol
  12. Kulesza Aneta
  13. Kuropatwa Sławomir Stanisław
  14. Łobodowska Beata
  15. Ogrodnik Marek
  16. Olędzki Piotr
  17. Piszczatowski Tomasz
  18. Przychodzeń Marta
  19. Romanowska Edyta
  20. Santarek Agnieszka
  21. Sapińska Teresa
  22. Siennicki Andrzej
  23. Stańczuk Mariusz
  24. Szulborska Mariola Aneta
  25. Uszyńska Magdalena
  26. Wnorowski Bogusław
  27. Wojtkowski Mariusz
  28. Wójciak Robert
  29. Zielińska Ewa

 

1998/99    V  TM

 

  1. Bach Marcin
  2. Bachurek Dariusz
  3. Bruszewski Mariusz
  4. Bruszewski Paweł
  5. Bruszewski Piotr
  6. Czajkowski Wojciech
  7. Ćwikła Mariusz
  8. Duchnowski Mariusz
  9. Gutowski Jan Jacek
  10. Jankowski Radosław
  11. Jasiński Mariusz
  12. Kosiarski Jarosław
  13. Lipski Tomasz Witold
  14. Łopieński Robert
  15. Matanowska Mariusz
  16. Mizura Andrzej
  17. Moscicki Andrzej
  18. Piekutowski Kamil
  19. Piętka Tomasz
  20. Ptaszyński Jakub
  21. Sidoryk Dariusz
  22. Wojno Marcin
  23. Wojno Paweł
  24. Zalewski Jarosław
  25. Żabiński Bogusław

 

1998/99   IV   LG

 

  1. Boguszewska Agnieszka
  2. Brzozowska Beata
  3. Cieplicka Aneta
  4. Fiedorczuk Ewa
  5. Frańczuk Maria
  6. Gierałtowski Radosław
  7. Godlewska Joanna
  8. Grzesiuk Barbara
  9. Ignaczuk Sebastian
  10. Jamiołkowska Hanna
  11. Kalinowska Maria
  12. Komarowska Aneta
  13. Kosk Agnieszka
  14. Krajewska Agnieszka
  15. Kukowski Karol
  16. Lendzioszek Aneta
  17. Łońska Justyna
  18. Łuniewska Joanna
  19. Murawski Radosław
  20. Piekarski Krzysztof
  21. Przychodzeń Paweł
  22. Sadowska Magdalena
  23. Stelmach Beata
  24. Szaflicka Anna
  25. Tenderenda Ilona
  26. Wiśniewska Monika
  27. Żochowski Radosław

 

1998/99    IV  LH

 

  1. Aneszko Monika
  2. Antończuk Monika
  3. Choińska Monika
  4. Dąbrowski Janusz
  5. Dmochowska Iwona
  6. Gierałtowska Beata
  7. Gierałtowska Dorota
  8. Gierałtowska Jolanta
  9. Gołaszewska Agnieszka
  10. Gosk Joanna
  11. Grodzka Iwona
  12. Kaczyńska Justyna
  13. Kaminska Ewa
  14. Komarowski Radosław
  15. Kulesza Jolanta
  16. Kutyłowski Tomasz
  17. Lipski Wojciech
  18. Łapinska Małgorzata
  19. Mądra Agnieszka
  20. Mioduszewska Mariola
  21. Mociuszko Paweł
  22. Murawska Ewelina
  23. Niemyjska Anna
  24. Papierz Arkadiusz
  25. Sienicka Anna
  26. Tryniszewska Marta
  27. Tyszko Tomasz
  28. Załoga Katarzyna
  29. Zaręba Beata

 

1999/2000   IV   LE

 

  1. Choińska Alina
  2. Czarkowska Agnieszka
  3. Dąbrowska Małgorzata
  4. Dąbrowski Arkadiusz
  5. Godlewski Paweł
  6. Gołaszewska Aneta
  7. Gosiewska Joanna
  8. Kaczyński Paweł
  9. Kadłubowska Marta
  10. Kalinowska Beata
  11. Kamiński Tomasz Robert
  12. Krystosiak Elżbieta
  13. Kulesza Anna
  14. Kulesza Karol
  15. Leoniak Marta Marzena
  16. Maciuszko Magdalena
  17. Marchelska Katarzyna
  18. Michaluk Justyna
  19. Mioduszewski Krzysztof
  20. Mirkowicz Agata
  21. Murawski Karol
  22. Ostrowski Jarosław
  23. Ostrowski Marcin
  24. Radulska Grażyna Marta
  25. Rosochacka Emilia
  26. Truchel Joanna
  27. Uszyńska Justyna
  28. Wołosiewicz Marek
  29. Wysocka Agnieszka
  30. Wyszyński Marek

 

1999/2000    V  TM

 

  1. Brzóska Andrzej
  2. Busma Adam
  3. Chmielewski Daniel
  4. Dąbrowski Paweł
  5. Godlewski Marcin
  6. Godlewski Tomasz
  7. Kaczyński Grzegorz Karol
  8. Kaczyński Piotr
  9. Klewinowski Wojciech
  10. Łaszczuk Szymon
  11. Maciuszko Radosław
  12. Malinowski Bartosz
  13. Miernik Ariel
  14. Mioduszewski Sławomir
  15. Modzelewski Robert
  16. Olędzki Grzegorz
  17. Rosiński Andrzej
  18. Sokołowski Sebastian
  19. Wnorowski Marcin
  20. Wnorowski Michał
  21. Wnorowski Rafał
  22. Wojno Robert
  23. Wyszyński Artur
  24. Wyszyński Michał
  25. Zareba Bogdan
  26. Zienkiewicz Karol
  27. Żochowski Artur

 

1999/2000    V  TTŻ

 

  1. Bekin Albert
  2. Biała Beata
  3. Borecki Adam
  4. Brzostowska Marta
  5. Daszewski Hubert
  6. Fronczuk Przemysław
  7. Gaweł Krzysztof
  8. Godlewski Robert
  9. Grabowska Aneta
  10. Jamiołkowski Mariusz
  11. Jaźwińska Marta
  12. Kalinowska Weronika
  13. Kołak Maciej
  14. Kostro Adam
  15. Krassowska Justyna
  16. Kubasiński Konrad
  17. Kulesza Bogusław
  18. Litwiorska Iwona
  19. Malinowski Marcin
  20. Markowski Tomasz
  21. Mioduszewska Elżbieta
  22. Pałaszewska Sylwia
  23. Płoński Mariusz
  24. Porowski Tomasz
  25. Rydzewska Dorota
  26. Sasinowski Jacek
  27. Tymiński Mariusz
  28. Uszyński Jarosław
  29. Wojno Michał
  30. Wojtkowska Marzena

 

2000/2001    V  TM

 

1.      Bagiński Tomasz

2.      Choiński Przemysław

3.      Czajkowski Paweł

4.      Czarnowski Łukasz

5.      Dmochowski Andrzej

6.      Gątarski Marek

7.      Głębocki Marcin

8.      Gołaszewski Radosław

9.      Gregorczuk Sebastian

10.  Jabłoński Dariusz

11.  Jankowski Wojciech

12.  Kaczyński Sylwester

13.  Lipiński Michał

14.  Mądry Tomasz

15.  Murawski Artur

16.  Muszyński Karol

17.  Nagórka Tomasz

18.  Piekarski Jacek

19.  Sokołowski Adam

20.  Sokołowski Tomasz

21.  Stokowski Bogdan

22.  Strynkowski Karol

23.  Śliwowski Piotr

24.  Tyborowski Paweł

25.  Wiśniewski Adrian

26.  Wróblewski Radosław

27.  Zysk Adam

28.  Zysk Sylwester

 

2000/2001    V  TTŻ

 

  1. Bagińska Iwona Małgorzata
  2. Bogucka Justyna
  3. Bujnowska Wioleta
  4. Gąsior Katarzyna
  5. Godlewski Marek
  6. Gołaszewski Krzsztof
  7. Jurczak Artur
  8. Kempisty Krzysztof
  9. Krzyżańska Agnieszka
  10. Michałowska Ilona
  11. Mieczkowski Maksymilian Wojciech
  12. Miernik Kinga
  13. Molenda Katarzyna Sylwia
  14. Ogińska Justyna
  15. Orłowska Anita
  16. Ostrowski Daniel
  17. Rembiszewska Brygida
  18. Werpachowska Justyna Cecylia
  19. Włostowska Barbara
  20. Wnorowska Iwona
  21. Wnorowska Urszula
  22. Wnorowski Maciej
  23. Wójciak Ewa
  24. Wójciki Patryk
  25. Zaremba Zbigniew

 

2000/2001    IV  LH

 

  1. Biała Agnieszka
  2. Busma Agnieszka
  3. Busma Paweł Witold
  4. Czochańska Monika
  5. Dzienkiewicz Katarzyna
  6. Gotowicka Izabela
  7. Grodzki Sławomir
  8. Herman Kamil
  9. Kamińska Anna
  10. Koc Anna
  11. Kołakowska Anna
  12. Korszlak Edyta
  13. Mioduszewska Iwona
  14. Mocarska Edyta
  15. Murawska Anna Teresa
  16. Nowicki Paweł
  17. Olszewski Mariusz
  18. Piotrowska Marta

19.  Proszkin Monika

20.  Putkowska Magdalena

21.  Raciborski Tomasz

22.  Rzymska Monika Marta

23.  Santarek Anna

24.  Szulborski Piotr

25.  Tyborowska Małgorzata

26.  Wierzbicka Justyna

27.  Wnorowska Marzena

28.  Zawistowska Mariola

 

2000/2001    IV  LE b

 

  1. Bojarska Agnieszka
  2. Bruszewska Beata
  3. Buczyński Zbigniew
  4. Dąbrowska Ewa
  5. Dąbrowska Marta
  6. Dworakowska Anna
  7. Godlewska Agnieszka
  8. Gołaszewska Magdalena
  9. Guktowska Maria
  10. Jabłońska Maria
  11. Kaczyńska Agnieszka
  12. Kalinowski Waldemar
  13. Kostro Ewa
  14. Kwietniewska Justyna
  15. Malinowsi Radosław
  16. Michaluk Agnieszka
  17. Molenda Marta
  18. Mościcka Bogusława
  19. Nadolna Urszula
  20. Ostrowski Grzegorz
  21. Pieńskowska Agnieszka
  22. Pietrzak Paweł
  23. Porucznik Katarzyna
  24. Sokolik Rafał
  25. Szymborska Anna
  26. Śliwowska Maria
  27. Warsicka Wioletta
  28. Wojno Jolanta
  29. Wróblewska Grażyna
  30. Załęska Katarzyna
  31. Zaremba Magdalena

 

2001/2002     V   TM

 

  1. Bazylewicz Wojciech
  2. Bieliński Adam Robert
  3. Borecki Andrzej
  4. Chlewicki Tomasz
  5. Cieszkowski Marek
  6. Górski Janusz
  7. Grzeszczuk Sylwester
  8. Idźkowski Grzegorz
  9. Jamiołkowski Dariusz
  10. Jamiołkowski Marcin
  11. Kalinowsi Michał
  12. Karpowicz Paweł
  13. Kozikowski Marcin
  14. Kujawa Artur
  15. Kujawa Mariusz
  16. Kulesza Krzysztof  Waldemar
  17. Kulesza Radosław
  18. Lemańsi Paweł
  19. Łapiński Wojciech
  20. Pełszyk Grzegorz
  21. Piechowicz Rafał
  22. Porowski Piotr
  23. Rudnik Grzegorz
  24. Stawierej Sylwester
  25. Szewczuk Łukasz
  26. Wierzbicki Jarosław
  27. Wojno Piotr
  28. Zaręba Stanisław
  29. Żebrowski Arkadiusz
  30. Żochowski Robert

 

 

2001/02    V   TTŻ a

 

  1. Andrzejczuk Edyta
  2. Brzósko Piotr
  3. Choiński Arkadiusz
  4. Deszczyńska Marta
  5. Deszczyński Piotr
  6. Dybowski Dariusz
  7. Gawkowska Agata
  8. Gołaszewska Anna Katarzyna
  9. Gołaszewska Barbara
  10. Jabłońska Angelika
  11. Kaczyński Hubert
  12. Kalinowski Tomasz
  13. Karpiński Jacek
  14. Komorowska Mariola
  15. Kossakowska Monika
  16. Matys Agnieszka
  17. Mioduszewska Agnieszka
  18. Mystkowska Justyna
  19. Orłowska Justyna
  20. Perkowska Ewa
  21. Perkowski Adam
  22. Postęp Monika  Emilia
  23. Skarzyński Jacek
  24. Uszyńska Małgorzata
  25. Walczuk Aneta
  26. Zaleska Urszula
  27. Zambrzycka Anna

 

2001/2002    V   TTŻ b

 

  1. Betlejewska Ewa
  2. Bieńkowska Marzena
  3. Chmielewski Tomasz
  4. Choiński Arkadiusz
  5. Choiński Dariusz
  6. Chojak Monika
  7. Dąbrowska Renata
  8. Dąbrowski Karol
  9. Gołaszewska Wioletta
  10. Gołaszewski Sławomir
  11. Jamiołkowska Iwona
  12. Janczewska Monika
  13. Łuczaj Dorota
  14. Łuniewski Łukasz
  15. Maciejczuk Cezary Karol
  16. Michalska Katarzyna
  17. Myszko Jacek
  18. Pruszyńska Agnieszka
  19. Rybak Tomasz
  20. Rydzewski Marek
  21. Skarżyński Marek
  22. Stypułkowski Piotr
  23. Szabłowski Karol
  24. Tymińska Anna
  25. Tymińska Marzena
  26. Zalewski Karol

 

2001/2002       IV  LH

 

  1. Andrzejewski Łukasz
  2. Bartnik Małgorzata
  3. Długoborska Karolina Urszula
  4. Dworakowska Aneta
  5. Gwardiak Jolanta
  6. Herman Malwina Maria
  7. Jabłońska Justyna
  8. Kępista Anna
  9. Kowalewska Monika
  10. Mieczkowska Marlena
  11. Murawska Angelina Danuta
  12. Narożna Marta
  13. Olinowicz Magdalena
  14. Skarzyński Jarosław
  15. Szamryk Przemysław Jan
  16. Szydlik Paweł
  17. Waszczuk Paweł
  18. Wiczołek Marta
  19. Włostowska Marianna
  20. Zalewska Justyna
  21. Załoga Emilia
  22. Załuska Katarzyna
  23. Zarazińska Monika Honorata
  24. Żukowska Magdalena
  25. Żyluk Grzegorz

 

2001/02   IV  LE a

 

  1. Choińska Ewa
  2. Cieśluk Sylwia
  3. Drągowska Diana
  4. Gauk Radosław
  5. Godlewska Marzena
  6. Gołaszewski Marek
  7. Gromada Justyna
  8. Iwanowska Justyna
  9. Kalinowska Elżbieta
  10. Kalinowska Ewelina
  11. Konicki Karol
  12. Korytko Anna
  13. Kotowska Wioleta
  14. Kowalewska Anna
  15. Michaluk Beata
  16. Muszyńska Iwona
  17. Pazik Magdalena
  18. Sierociuk Anita
  19. Sokołowska Agnieszka
  20. Uszyński Michał
  21. Wiśniewska Agnieszka
  22. Wojno Barbara
  23. Wróblewski Wojciech
  24. Wyszyńska Magda
  25. Wyszyńska Mariola
  26. Zaleski Radosław
  27. Zaręba Agnieszka
  28. Zawistowska Karolina
  29. Żebrowska Paulina

 

2001/02           IV   LE b 

 

  1. Brzozowski Zbigniew
  2. Choińska Katarzyna
  3. Cybulska Ewa Teresa
  4. Dąbkowska Monika
  5. Dąbrowska Edyta
  6. Gołaszewska Sylwia
  7. Jabłońska Dorota
  8. Kaczyńska Barbara
  9. Kostro Marian
  10. Maruszewska Karolina
  11. Matanowska Mariola
  12. Mioduszewska Kinga
  13. Ostrowski Arkadiusz
  14. Pietrzak Justyna
  15. Piwko Milena Jolanta
  16. Rzymska Karolina
  17. Szepietowski Marek
  18. Szlendak Aneta Anna
  19. Szymaniak Elwira
  20. Szymborska Monika
  21. Śmigielski Emil Stanisław
  22. Tyszka Łukasz
  23. Wasilewska Katarzyna
  24. Wiśniewska Katarzyna
  25. Wójcicka Adriana
  26. Wyszyńska Dorota
  27. Zaremba Karolina
  28. Żelazowska Monika

 

2002/2003    V  TTŻ

 

1.      Bednarski Maciej

2.      Chojnowska Marta

3.      Dąbrowska Monika

4.      Dąbrowski Paweł

5.      Dominikowska Monika

6.      Godlewska Katarzyna

7.      Gołaszewska Karolina

8.      Gołaszewski Jacek

9.      Grabowski Paweł Marek

10.  Grabowski Tomasz

11.  Jabłoński Marcin

12.  Kaczyńska Marzena

13.  Kalinowski Wojciech

14.  Kamińska Iwona

15.  Kostro Monika

16.  Kulesza Wojciech

17.  Lubecka Monika

18.  Łapińska Marzena

19.  Mościcki Robert

20.  Płoński Paweł

21.  Przeździecka Justyna

22.  Puławski Artur

23.  Romańczuk Anna

24.  Roszkowski Radosław

25.  Sokołowska Justyna

26.  Stokowska Anna

27.  Szymański Radosław

28.  Walczuk Michał

29.  Wojszkun Joanna

30.  Wyszyński Andrzej

 

2002/2003    V   TM

 

1.      Antończuk Paweł

2.      Czajkowski Kamil

3.      Czajkowski Krzysztof

4.      Dąbrowski Marcin

5.      Dołęgowski Andrzej Łukasz

6.      Grochowski Tomasz

7.      Guziak Krzysztof

8.      Kossakowski Bogdan

9.      Kostro Dominik

10.  Kruszewski Grzegorz

11.  Kruszewski Mariusz

  1. Kućmierowski Marcin Łukasz

13.  Kulesza Robert

14.  Małachowski Marcin

15.  Mierzejewski Tomasz

16.  Orłowski Sebastian

17.  Piekutowski Mariusz

18.  Raciborski Piotr

19.  Rogiński Mariusz

20.  Swat Wojciech

21.  Szcześniak Tomasz

22.  Wądołkowski Paweł

 

2003/2004       V    LE a

 

  1. Bagiński Mariusz
  2. Cieślukiewicz Ewelina
  3. Dąbrowska Anna
  4. Dąbrowski Karol
  5. Godlewska Aneta Katarzyna
  6. Gołaszewska Justyna
  7. Gołębiewska Magdalena
  8. Grodzka Bożena
  9. Idźkowska Magdalena
  10. Kamiński Łukasz
  11. Klepacki Janusz
  12. Komar Łukasz
  13. Konowałow Katarzyna
  14. Kostro Tomasz
  15. Matanowski Bartosz Paweł
  16. Prużanin Marek   
  17. Radziszewska Anna
  18. Skorupska Wioleta
  19. Szymański Kamil
  20. Szymborska Agnieszka
  21. Tyszka Marcin
  22. Waszczuk Mariusz
  23. Wądołkowska Małgorzata
  24. Wróblewska Justyna
  25. Wyszyńska Joanna
  26. Żebrowski Karol Łukasz

 

 

2003/2004       V   LE b

 

  1. Ciecierska Ewa
  2. Dołęgowska Ewa
  3. Ertman Anna
  4. Franczuk Maciej
  5. Gołaszewska Marta
  6. Gosiewska Agnieszka
  7. Gradowski Paweł
  8. Guzowska Marta
  9. Jabłońska Monika
  10. Jankowski Marek
  11. Kamińska Elwira
  12. Kostro Joanna
  13. Krajewska Mariola
  14. Kukliński Tomasz
  15. Legut Edyta
  16. Łuniewska Ewa
  17. Mierzwińska Agnieszka
  18. Przychodzeń Katarzyna
  19. Rogińska Marta
  20. Skorupska Barbara
  21. Sternik Marlena
  22. Tyborowski Jan
  23. Wysocka Barbara
  24. Wyszyńska Monika
  25. Zdrodowski Paweł
  26. Zdziarska Aleksandra
  27. Żochowska Marzena

 

2003/2004       V  LH  a

 

  1. Bednarek Adrian
  2. Brzozowska Magdalena
  3. Choińska Jolanta
  4. Częścik Magdalena
  5. Dąbrowska Anna
  6. Gołaszewski Łukasz
  7. Grodzka Monika
  8. Guzowska Agnieszka
  9. Jankowski Karol
  10. Kalinowska Danuta
  11. Kosowicz Karolina
  12. Kulesza Aldona
  13. Kulesza Sylwia
  14. Michalska Anna
  15. Nagórka Sylwia
  16. Ogiński Michał
  17. Okrutnik Joanna
  18. Olechwierowicz Tomasz
  19. Skarżyńska Marta
  20. Truszkowska Barbara
  21. Wyszyńska Małgorzata Ewa
  22. Zarzecki Kamil
  23. Zienkiewicz Aldona

 

2003/2004       V   LH b

 

  1. Będkowska Magdalena
  2. Dąbrowska Agnieszka
  3. Gastoł Anna
  4. Gregorczuk Adam
  5. Grzesiuk Damian
  6. Kamieński  Piotr
  7. Kamińska Dorota Cecylia
  8. Kenigsman Weronika
  9. Kulik Anna
  10. Michalska Agnieszka
  11. Mioduszewska Justyna
  12. Nowak Edyta
  13. Orłowska Kinga
  14. Ostrowski Maciej
  15. Onal Magdalena Karolina
  16. Piekarski Marek
  17. Puchalska Ewa
  18. Puławska Mariola
  19. Starczewski Karol
  20. Szepietowska Marta
  21. Średnicka Martyna
  22. Święcka Sylwia
  23. Święcki Daniel
  24. Zaleska Aneta
  25. Załoga Ewelina

 

2003/2004       V  TTŻ

 

  1. Bańkowska Sylwia
  2. Choińska Anna
  3. Choiński Grzegorz
  4. Drewnowski Paweł
  5. Godlewska Monika
  6. Godlewski daniel
  7. Gołaszewska Małgorzata
  8. Gotowicki Ireneusz
  9. Górecki Marcin
  10. Grodzka Agata
  11. Kakowska Monika Joanna
  12. Kamińska Daria
  13. Kulesza Danuta
  14. Lupa Łukasz
  15. Modzelewski Piotr
  16. Nowak Marta
  17. Perkowski Wojciech
  18. Przestrzelska Wioleta
  19. Puławski Rafał
  20. Rudnik Rafał
  21. Rykaczewska Ewa
  22. Sakowicz Rafał
  23. Samulski Daniel
  24. Saniewski Krzysztof
  25. Sienicki Krzysztof
  26. Stokowski Łukasz
  27. Wojciechowska Katarzyna
  28. Strzeszewski Konrad
  29. Żero Magdalena

 

2003/2004       V  TM

 

  1. Antoniak Krzysztof
  2. Biały Robert
  3. Bruszewski Andrzej
  4. Bruszewski Mariusz
  5. Buks Andrzej
  6. Cieślukiewicz Sylwester
  7. Dworakowski Piotr
  8. Faszczewski Robert
  9. Gołaszewski Krzysztof
  10. Gosiewski Wojciech
  11. Grabowski Marek
  12. Kietliński Łukasz
  13. Korszlak Krzysztof
  14. Korytko Adam
  15. Łuniewski Tomasz
  16. Markowski Rafał
  17. Mioduszewski Paweł
  18. Perkowski Piotr
  19. Roszkowski Marcin
  20. Sokołowski Adam
  21. Stawierej Karol
  22. Stypułkowski Paweł
  23. Wojno Łukasz
  24. Wojtkowski Michał

 

2003/2004       II  SI

 

  1. Biały Tomasz
  2. Czyżewska Ewelina
  3. Dołęgowski Bogumił
  4. Duchnowska Agnieszka
  5. Gołaszewska Marta
  6. Grabowski Łukasz
  7. Grodzka Monika
  8. Gwara Iwona
  9. Kaczyński Michał
  10. Klimaszewska Wioletta
  11. Marczuk Mariusz
  12. Milewski Mariusz
  13. Oszal Justyna
  14. Piekarski Robert
  15. Śmigielski Emil Stanisław
  16. Świątkowski Marcin
  17. Wiczołek Marta
  18. Zalewski Karol
  19. Załęska Katarzyna
  20. Żebrowska Anna Monika

 

2003/2004       III  TM3

 

  1. Choiński Mariusz
  2. Czajkowski Bogdan
  3. Dmochowski Dariusz
  4. Frańczuk Dariusz
  5. Kierski Sebastian
  6. Krajewski Krzysztof
  7. Kropiewnicki Adam
  8. Krystosiak Paweł
  9.  Matanowski Tomasz
  10. Michałowski Bernard Karol
  11. Minarczuk Maciej
  12. Popławski Paweł
  13. Saniewski Paweł
  14. Szabłowski Tomasz
  15. Wichrowski Marcin Wiesław
  16. Włostowski Waldemar

 

2003/2004       III  TH3

 

  1. Bielińska Aneta
  2. Dąbrowska Wioletta
  3. Dołęgowska Małgorzata
  4. Gołaszewska Anna
  5. Gołaszewska Katarzyna
  6. Grodzka Hanna Monika
  7. Krajewska Milena
  8. Kulesza Grzegorz
  9. Maliszewska Elwira
  10. Niemyjska Renata
  11. Przychodzeń Ewelina Barbara
  12. Rozwadowska Anna
  13. Sarnacka Agnieszka
  14. Skibniewska Katarzyna
  15. Szepietowska Anna
  16. Walczuk Justyna
  17. Zaremba Justyna

 

2004/2005       V  TE a

 

  1. Borek Anna
  2. Gauk Joanna
  3. Gołaszewska Justyna
  4. Iwan Ewelina Angelika
  5. Jabłońska Edyta
  6. Jabłońska Elżbieta
  7. Jakubowska Aneta
  8. Kaczyńska Agnieszka
  9. Kaczyńska Małgorzata
  10. Kulesza Aneta
  11. Kulesza Renata
  12. Malinowska Paulina Ewa
  13. Matczuk Radosław
  14. Mystkowska Magdalena
  15. Pawłowski Łukasz Krzysztof
  16. Popławska Beata
  17. Roszkowska Anna
  18. Roszkowska Olga
  19. Samulska Katarzyna
  20. Santarek Marzena
  21. Szlendak Marlena
  22. Szulborska Marta
  23. Szymańska Aldona
  24. Śliwowski Szymon Paweł
  25. Uszyński Grzegorz
  26. Warsicka Marzena
  27. Zagroba Sylwia

 

2004/2005       V TE b

 

  1. Biała Aneta
  2. Bojarska Marta
  3. Brulińska Marta
  4. Bruszewski Krzysztof
  5. Chmielewska Aneta
  6. Cieśluk Dominika
  7. Dołęgowski Rafał
  8. Godlewska Izabela Jolanta
  9. Gołaszewska Elwira
  10. Gosiewska Marta
  11. Kaczyńska Anna
  12. Kaczyński Marcin
  13. Kamińska Aneta
  14. Karolak Maria
  15. Kostecka Anna Teresa
  16. Krasowski Łukasz
  17. Kulesza Magda
  18. Maksimczuk Paweł
  19. Mioduszewski Karol
  20. Olędzka Justyna
  21. Radziszewska Barbara
  22. Szymborska Małgorzata
  23. Tymińska Justyna
  24. Staśkiewicz Adam
  25. Wojno Monika
  26. Wyszyńska Agnieszka
  27. Wyszyńska Mariola
  28. Wojtkowski Łukasz
  29. Zaręba Iwona
  30. Żebrowska Magdalena

 

2004/2005       V  TH

 

  1. Antoniak Szczepan
  2. Bańkowska Ewelina
  3. Bazylewicz Monika
  4. Dąbrowska Renata
  5. Godlewski Łukasz
  6. Gołaszewski Karol
  7. Jabłońska Anna
  8. Jabłońska Marta
  9. Kalinowska Urszula
  10. Kulesza Aneta
  11. Kulesza Dariusz
  12. Lewandowska Magdalena
  13. Lewko Hubert
  14. Matanowski Arkadiusz
  15. Mioduszewska Dorota
  16. Mrugasiewicz Beata Grażyna
  17. Puławski Dariusz
  18. Rzymska Dorota
  19. Stankiewicz Monika
  20. Szmurło Krystyna
  21. Szymborski Daniel
  22. Walczuk Grzegorz
  23. Wądołkowska Mariola
  24. Wiśniewska Anna
  25. Zambrzycka Justyna
  26. Żelaźnicka Anna

 

2004/2005    V  THot

 

  1. Depta Wioleta
  2. Dłuska Anna
  3. Dmochowska Martyna
  4. Gołaszewski Monika
  5. Gołaszewski Grzegorz Wojciech
  6. Gotowicka Justyna Anna
  7. Gręda Dorota
  8. Ilczuk Paulina
  9. Kołodziejczyk Anna
  10. Kossakowski Iwona
  11. Kozikowski Tomasz
  12. Miernik Patrycja
  13. Milewska Anna
  14. Moczydłowska Justyna
  15. Pietrzykowski Łukasz
  16. Porowski Wojciech
  17. Pruszyńska Elżbieta
  18. Rzońca Katarzyna
  19. Szleszyńska Ewelina
  20. Szymborska Malwina
  21. Śmigielska Marta
  22. Włostowska Maria Jolanta
  23. Wojno Agata
  24. Wojszkun Magdalena
  25. Wróblewski Emil
  26. Załoga Justyna
  27. Zaremba Agata

 

2004/2005    V  TTŻ

 

  1. Bernaziuk Bernardetta Magdalena
  2. Biała Edyta
  3. Brzezińska Iwona
  4. Buks Daniel
  5. Chojnowska Aneta
  6. Cybulska Izabela Kinga
  7. Dąbrowska Karolina
  8. Faszczewska Urszula
  9. Jabłoński Maria
  10. Jabłoński Andrzej
  11. Kalinowski Radosław
  12. Kościelecka Marta
  13. Kruszewska Marta
  14. Kujawa Łukasz
  15. Łępicki Grzegorz
  16. Mierzwiński Mateusz Arkadiusz
  17. Mioduszewska Justyna Bogumiła
  18. Piekarski Łukasz
  19. Rzymska Iwona
  20. Sasinowski Paweł
  21. Walczuk Rafał
  22. Waszczuk Arkadiusz
  23. Wichrowski Adam Mariusz
  24. Złotkowski Marcin
  25. Żabińska Anna

2004/2005       V  TM

 

  1. Adamczyk Rafał
  2. Bańkowski Mateusz
  3. Brzósko Wojciech
  4. Chojak Michał
  5. Dmochowski Mariusz
  6. Dołęgowski Marcin
  7. Faszczewski Mariusz
  8. Fiodorczuk Łukasz
  9. Garbacik Rafał
  10. Gnatowski Łukasz
  11. Gosiewski Artur
  12. Grzeszczuk Robert
  13. Kulesza Michał
  14. Ostrowski Piotr
  15. Piętka Robert Józef
  16. Piszczatowski Tomasz
  17. Prószyński Karol
  18. Romanowski Paweł
  19. Rosicki Radosław
  20. Roszkowski Karol
  21. Sikorski Marcin Waldemar
  22. Skwierczyński Dariusz
  23. Stypułkowski Radosław
  24. Szabłowski Piotr
  25. Szymański Maciej Karol
  26. Tyborowski Krzysztof
  27. Wojtkowski Robert
  28. Wróblewski Adam
  29. Wyszyński Paweł

 

2004/2005       III  LEA

 

  1. Dąbrowska Iwona
  2. Fiedorek Aneta
  3. Gołaszewska Renata
  4. Górecka Paulina
  5. Gryguć Tomasz
  6. Grzeszczuk Katarzyna
  7. Jabłońska Aneta
  8. Komarowska Edyta
  9. Konopka Karol
  10. Kowalewska Łucja
  11. Kwiatkowska Karolina
  12. Łętowski Tomasz
  13. Łopińska Marlena
  14. markowska Marta
  15. Mioduszewski Sebastian
  16. Mokrzewska Martyna
  17. Poświętna Monika
  18. Rzymski Emil
  19. Rzymski Kamil
  20. Sadowska Emilia Elżbieta
  21. Sarnacka Elżbieta
  22. Skawska Emilia
  23. Syga Marzena
  24. Szymoniak Marta
  25. Truszkowska Karolina
  26. Wójcik Radosław
  27. Wyszyńska Katarzyna
  28. Zaremba Elwira

 

2004/2005       III  LZ

 

  1. Biały Andrzej
  2. Bogucka Barbara
  3. Boratyński Radosław
  4. Bruszewska Katarzyna
  5. Buczyńska Urszula
  6. Choiński Wojciech
  7. Dąbrowska Jolanta
  8. Dąbrowski Łukasz
  9. Godlewska Grażyna
  10. Jamiołkowska Justyna
  11. Jankowski Mariusz
  12. Kosińska Joanna
  13. Kostrowski Mariusz Jan
  14. Krajewska Monika
  15. Kruszewska Jolanta
  16. Kulesza Maryla
  17. Modzelewski Łukasz
  18. Piekutowski Piotr
  19. Piszczak Dariusz
  20. Porucznik Arkadiusz
  21. Sternik marek
  22. Stypułkowski Kamil
  23. Sutkowski Rafał
  24. Włostowska Dominika
  25. Wojno Paweł
  26. Wojtkowska Aneta
  27. Załuska Tomasz
  28. Żochowski Dariusz
  29. Żochowski Grzegorz

 

2004/2005       III  LO3

 

  1. Choińska Justyna
  2. Dąbrowska Sylwia
  3. Frańczuk Bernadetta
  4. Gierałtowska Krystyna
  5. Grabowski Roman
  6. Grecka Anna
  7. Grzybowska Urszula
  8. Kutyłowska Agnieszka
  9. Marczuk Marta
  10. Popielarczyk Krzysztof
  11. Steć Krzysztof
  12. Szymborska Emilia
  13. Świętkowska Edyta
  14. Uszyńska Marta
  15. Zalewska Anna

 

2004/2005       III  TM3

 

  1. Bogucki Wojciech
  2. Czarnowski Karol
  3. Dąbrowski Marcin
  4. Jabłoński Łukasz
  5. Kaczyński Paweł
  6. Kalinowski Andrzej
  7. Karolewski Kamil
  8. Konarzewski Michał
  9. Krassowski Wojciech
  10. Maliszewski Daniel
  11. Osowski Artur
  12. Radomski Marcin
  13. Roszkowski Łukasz
  14. Świderski Artur
  15. Szymborski Arkadiusz
  16. Wieryszko Paweł
  17. Zawistowski Tomasz

 

2004/2005       II SI

 

  1. Czajkowski Kamil
  2. Dąbrowski Karol Piotr
  3. Faszczewski Grzegorz
  4. Garczyńska Joanna Agnieszka
  5. Gręda Monika
  6. Jabłoński Marcin
  7. Kaczyńska Anna
  8. Kalinowska Ewa
  9. Kalinowska Katarzyna
  10. Konarzewski Marcin
  11. Łuniewski Piotr
  12. Maleszewska Magdalena
  13. Ostrowski Konrad
  14. Piekutowska Wioletta
  15. Proszkin Waldemar
  16. Skarżyński Krzysztof
  17. Staniaszek Marta Teresa
  18. Swat Wojciech
  19. Włostowski Sławomir
  20. Wyszyński Andrzej

 

2005/2006       IV  TE

 

  1. Ambroziak Jacek
  2. Bagińska Monika
  3. Bańkowska Natalia
  4. Brzozowska Agnieszka Katarzyna
  5. Choińska Aneta
  6. Gołaszewska Sylwia
  7. Grabowski Marcin
  8. Grodzka Agnieszka
  9. Iwan Patryk Krzysztof
  10. Jemielita Krzysztof
  11. Jemielita Monika
  12. Kalinowska Justyna
  13. Korszlak Agnieszka
  14. Krasowska Sylwia
  15. Kubacka Agata
  16. Kulik Karolina
  17. Legut Karol
  18. Molenda Emilia
  19. Sarnacka Malwina
  20. Szymańska Beata
  21. Szymańska Anna
  22. Śleszyńska Aneta
  23. Śliwowski Tomasz
  24. Świerżewska Emilia
  25. Świecki Michał
  26. Trochimski Michał
  27. Uszyńska Justyna c. Mieczysława
  28. Uszyńska Justyna c. Stanisława

 

2005/2006       IV  THot

 

  1. Akonom Marcin
  2. Bojarska Maria Ewelina
  3. Borecka Mariola
  4. Brzóska Tomasz
  5. Chmielewska Małgorzata
  6. Gotowicka Joanna
  7. Grecka Izabela
  8. Gwardiak Emilia
  9. Jankowski Kamil
  10. Kobosko Anna
  11. Kossakowski Tomasz
  12. Kościelecka Urszula
  13. Kowalczuk Piotr
  14. Kozikowska Ewa
  15. Krasucka Dorota
  16. Marciniak Małgorzata
  17. Michałowska Iwona Jadwiga
  18. Mioduszewska Marzena
  19. Ptaszyńska Małgorzata
  20. Roszkowska Katarzyna
  21. Sakowski Maksymilian
  22. Siwińska Katarzyna
  23. Wiśniewska Katarzyna
  24. Wnorowska Edyta
  25. Zaręba Ewelina Katarzyna
  26. Zawistowski Sławomir

 

2005/2006       IV  TTŻ

 

  1. Chmielewska Agnieszka
  2. Chmielewski Jacek
  3. Choińska Monika
  4. Dmochowska Marta Aleksandra
  5. Duchnowska Agnieszka
  6. Godlewska Barbara
  7. Godlewska Mariola
  8. Gosiewski Adam
  9. Grodzka Ewelina
  10. Grzeszczuk Grzegorz
  11. Jankowski Marcin Tomasz
  12. Jaźwińska Marta
  13. Kalinowski Paweł
  14. Kietliński Paweł
  15. Krassowski Krzysztof
  16. Kruszewska Małgorzata
  17. Krzyżanska Renata
  18. Kulesza Agnieszka
  19. Kulesza Emilia
  20. Kulesza Rafał
  21. Lenard Michał
  22. Roszkowska Magdalena
  23. Szabłowska Małgorzata Beata
  24. Szymborski Mariusz
  25. Tenderenda Łukasz
  26. Wiśniewska Justyna
  27. Wójcik Emilia
  28. Zaremba Urszula

 

2005/2006       IV  TM

 

  1. Bańkowski Dominik
  2. Borkowski Bartłomiej
  3. Brzozowski Adam Arkadiusz
  4. Brzozowski Paweł
  5. Dąbrowski Michał
  6. Dzierżko Przemysław
  7. Faszczewski Kamil
  8. Gołaszewski Andrzej
  9. Jamiołkowski Jarosław
  10. Kaczyński Paweł
  11. Kaczyński Łukasz
  12. Kossakowski Grzegorz
  13. Łopieński Radosław
  14. Mojsa Marcin
  15. Nowacki Rafał
  16. Pruszyński Arkadiusz
  17. Raciborski Tomasz
  18. Turkot Marcin
  19. Tymiński Paweł
  20. Wasilewski Arkadiusz
  21. Wnorowski Dariusz
  22. Zaręba Krzysztof
  23. Zygan Łukasz

 

2005/2006       IV  TB

 

  1. Dworakowski Sławomir
  2. Faszczewski Marcin
  3. Gołaszewski Emil
  4. Grodzki Adam
  5. Jabłoński Łukasz
  6. Kietliński daniel
  7. Kostro Maciej
  8. Krajewski Łukasz
  9. Kulesza Tomasz
  10. Mierzwiński Marcin
  11. Mioduszewski Karol
  12. Niemyjski Łukasz
  13. Piotrowski Rafał
  14. Pstrągowski Tomasz
  15. Rzeprzy Bartosz
  16. Szewczuk Adrian
  17. Szymborski Tomasz
  18. Tracz Adam
  19. Truszkowski Zbigniew
  20. Trzaska Grzegorz
  21. Wnorowski Marcin
  22. Wojno Damian
  23. Zalewski Jakub
  24. Zalewski Piotr
  25. Zysk Grzegorz

 

2005/2006       III  LEA

 

  1. Bagińska Marlena
  2. Balkiewicz Urszula
  3. Bednarska Ewelina
  4. Bondarczuk Bogumiła
  5. Bujnowska Kinga
  6. Dłuska Barbara
  7. Faszczewska Beata
  8. Gołębiewska Patrycja
  9. Gruszczuk Anna
  10. Jabłoński Piotr
  11. Kostro Kamil
  12. Kozłowski Piotr
  13. Lemański Kamil
  14. Łupińska Barbara
  15. Maciejczuk Anna Maria
  16. Marciniak Zbigniew
  17. Michalczuk Marta
  18. Mierzejewski Daniel
  19. Niemyjska Joanna
  20. Piwko Sebastian
  21. Sierzputowski Konrad
  22. Syga Anna
  23. Szulborska Jarosław Piotr
  24. Truszkowska Joanna
  25. Zaręba Edyta
  26. Zdrojkowska Agata

 

2005/2006       III  LZI

 

  1. Choińska Ewelina
  2. Frąk Krzysztof
  3. Jankowski Sebastian
  4. Kaczyńska Karolina
  5. Kanabert  Paulina
  6. Koch Kamil
  7. Kozikowski Karol
  8. Krawczyk Michał
  9. Kiulina Dariusz
  10. Maciejczuk Piotr
  11. Nowacki Tomasz
  12. Olechwierowicz Łukasz
  13. Radłowska Martyna
  14. Sokołowski Łukasz
  15. Szymańska Wioletta
  16. Turkowska Karolina
  17. Wójciak Marek
  18. Wróblewska Karolina
  19. Zalewska Malwina
  20. Zalewski Emil
  21. Zaremba Beata
  22. Zaręba Sylwester

 

2006/2007       IV  TE

 

  1. Arcykiewicz Przemysław
  2. Babiński Marcin
  3. Cieślukiewicz Karolina
  4. Dołęgowski Piotr
  5. Dworakowska Marta
  6. Gołaszewska Agata
  7. Hilarczuk Barbara Natalia
  8. Jabłońska Katarzyna Iwona
  9. Jabłońska Marta
  10. Kamińska Joanna
  11. Klepacka Magdalena
  12. Konarzewski Szymon
  13. Krasowska paulina
  14. Mioduszewski Marcin
  15. Modzelewska Monika
  16. Porowska Ewa
  17. Rynkowska Iwona Kinga
  18. Serafin Renata
  19. Sokołowski Krzysztof
  20. Urbańska Izabela
  21. Wasilewska Anna
  22. Wiśniewski Paweł
  23. Wnorowska Katarzyna
  24. Zaremba Marta
  25. Żebrowska Anna

 

2006/2007       IV  TH

 

  1. Andrzejczuk Paulina
  2. Borkowski Damian
  3. Brzozowski Sebastian
  4. Czajkowska Renata
  5. Dąbrowska Anna
  6. Dąbrowska Elżbieta
  7. Dąbrowski Karol
  8. Gołaszewski Dariusz
  9. Jabłońska Ewa
  10. Jabłońska Wioleta
  11. Jarząbek Ewelina
  12. Korżyńska Marta
  13. Kostro Ewelina
  14. Kowalewska Aneta
  15. Kulesza Iwona
  16. Kurzyna Sylwia
  17. Majewski Radosław
  18. Majewski Przemysław
  19. Miernik Natalia
  20. Nowacki Paweł
  21. Olinowicz Agnieszka
  22. Poświętna Marzena
  23. Radziszewska Iwona
  24. Wnorowska Katarzyna
  25. Wilczyńska Ewelina
  26. Wohjno Agnieszka
  27. Wojno Sylwester
  28. Wyszyńska Anna

 

2006/2007       IV  THot

 

  1. Antoniak Marcin
  2. Bagińska Ewelina
  3. Bednarek Marlena
  4. Bojarska Wioleta Sylwia
  5. Cieślukiewicz Sylwia
  6. Gołębiewska Katarzyna
  7. Górecki Przemysław
  8. Grabowska Anna
  9. Grabowska Emilia
  10. Jankowska Małgorzata
  11. Jankowski Artur
  12. Juchno Paulina
  13. Kołodziejska Aneta
  14. Łuniewska Małgorzata
  15. Mazur Monika
  16. Mierzwiński Daniel
  17. Niemyjski Michał
  18. Ondycz Anna
  19. Popławski Emil Rafał
  20. Ramić Sabina
  21. szepietowska Joanna
  22. Szulborska Emilia
  23. Święcka Marta
  24. Wasilewski Bartosz
  25. Wróblewski Sergiusz
  26. Wyszyńska Magdalena
  27. Zarzecka Ewelina

 

2006/2007       IV  TTŻ

 

  1. Biały Łukasz
  2. Bielicka Edyta
  3. Busma Aneta
  4. Choińska Magdalena
  5. Cieślukiewicz Natalia
  6. Dąbrowski Michał
  7. Dworakowski Łukasz
  8. Gosiewski Jacek
  9. Grodzka Barbara
  10. Jabłoński Piotr
  11. Janczewski Sylwester
  12. Jabłońska Justyna Małgorzata
  13. Kamińska Anna
  14. Kamiński Karol
  15. Kobosko Sylwia
  16. Kostro Dorota
  17. Kowalewska Anna
  18. Kropiewnicka Ewa
  19. Kubacka Małgorzata
  20. Kulesza Justyna
  21. Misiewicz Maciej
  22. Pawełczuk Kinga Elżbieta
  23. Rozwadowska Marta
  24. Roszkowska Monika

 

2006/2007       IV  TM

 

  1. Antoniak Łukasz
  2. Biały Karol Łukasz
  3. Czajkowski Marek
  4. Dołubizno Piotr
  5. Faszczewski Michał
  6. Godlewski Paweł
  7. Grygorczuk Tomasz
  8. Jakubowski Tomasz
  9. Jamiołkowski Michał
  10. Krystosiak Adam
  11. Kulesza Adam
  12. Kurzyna Marcin
  13. Mojkowski Marcin
  14. Molenda Karol
  15. Niemyjski Krzysztof
  16. Niemyjski Mariusz
  17. Olechwierowicz Bartłomiej
  18. Saniewski Stanisław
  19. Sternik Jarosław
  20. Stokowski Robert
  21. Święcki Marcin
  22. Wojno Dariusz

 

2006/2007       IV  TB

 

  1. Arcykiewicz Mateusz
  2. Bańkowski Joachim
  3. Boratyński Paweł
  4. Bukowski Paweł
  5. Felczuk Łukasz
  6. Kalinowski Kamil
  7. Kalinowski Konrad
  8. Karolewski Michał
  9. Malinowski Kamil
  10. Michałowski Dariusz
  11. Murawski Piotr
  12. Puławski Adam
  13. Prokop Grzegorz
  14. Sasinowski Paweł
  15. zaleski Marcin

 

2006/2007       III     LZI

 

  1. Biała Karolina
  2. Brzósko Piotr
  3. Dąbrowski Marek
  4. Duchnowska Anna
  5. Fiedorczuk Magdalena
  6. Garbacik Adrian
  7. Garbacik Marta
  8. Kaczyński Łukasz
  9. Kamiński Łukasz Jan
  10. Kanabert Marlena
  11. Kierzkowska Joanna
  12. Konopko Paulina
  13. Kopański Piotr
  14. Lipka Patrycja
  15. Mieczkowski Mateusz
  16. Nazorko Adrian
  17. Nowacki Kamil
  18. Nowicki Piotr
  19. Porowski daniel
  20. Seroki Ewa
  21. Siłak Karol
  22. Tworkowska Elżbieta
  23. Wnorowska Anna
  24. Wojno Szczepan
  25. Załoga Anna