Na sportowo
2014-11-13 14:42:58

III Liga Futsal (chłopców)

W dniu 05.11.2014r w gimnazjum Wys- Maz rozpoczęły się rozgrywki ligowe w Futsal. Gospodarzem rozgrywek był Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica .W rywalizacji ligowej bierze udział 12 zespołów, dwie najlepsze drużyny awansują do II ligi.

W pierwszym meczu Zespół Szkół Zawodowych rywalizował z drużyną Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Czyżewie. Po zaciętej rywalizacji gospodarze turnieju wygrali 8:3. Gratulujemy

I liga w piłce ręcznej (chłopców)

W dniu 06.11.2014r w Liceum Ogólnokształcącym Wys- Maz rozpoczęły się rozgrywki ligowe w piłce ręcznej. Gospodarzem rozgrywek było Centrum Kształcenia Zawodowego. W rywalizacji Ligowej bierze udział 12 zespołów.

W pierwszym meczu ligowym Centrum Kształcenia Zawodowego rywalizowało z Zespołem Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica po zaciętej rywalizacji ZSZ okazał się lepszy i Wygraliśmy wynikiem 13 :11. Gratulujemy

Dnia 6 .11. 2014r. o godzinie 10.00 w naszej szkole rozpoczęły się rozgrywki ligowe w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. I tura dotyczyła rozegrania maczów w parach. Drużyna dziewcząt walczyła zacięcie z drużyną z ZSOiZ w Czyżewie, gdzie możemy pochwalić się wynikiem 2:0 w setach.
Drużyna naszych chłopaków rozegrała zacięty mecz z ZSWiO w Łomży. Mimo wielkich starań pod okiem trenera chłopakom nie powidło sie tak dobrze i niestety końcowy wynik był wynikiem przegranym 0:2 w setach.
Życzymy dalszych sukcesów zarówno drużynie damskiej jak i męskiej.

Ekopracownia WFOSIGW Białystok Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Ministerstwo klimatu i środowiska