Zapraszamy do Technikum Ekonomicznego
data dodania: 2020-06-21 10:53:37


Nie możemy zaprosić uczniów klas ósmych na Dni Otwarte. Postanowiliśmy więc wirtualnie przedstawić, czego uczą się uczniowie klas ekonomicznych, w ramach przedmiotów zawodowych.


W czasie zajęć uczniowie mają okazję wcielić się w rolę pracowników biurowych, są dyrektorami, asystentami, przedsiębiorcami, obsługują interesantów, negocjują warunki umów oraz uczestniczą w biznesowych spotkaniach i kolacjach.
Elementem zajęć symulujących przyszłą pracę w zawodzie ekonomisty jest także nauka savoir-vivre`u, w tym nauka doboru odpowiedniego do wykonywanej pracy ubioru.
Zgłębianiu wiedzy w ramach zajęć realizowanych w szkole, towarzyszą liczne wycieczki dydaktyczne do zaprzyjaźnionych przedsiębiorstw - zakładów pracy, podczas których uczniowie mają unikalną okazję do poznania praktycznych aspektów zawodu ekonomisty oraz uczestnictwa w warsztatach i konkursach.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, która przedstawia zajęcia w których uczestniczyli aktualni uczniowie i (już) absolwenci klas ekonomicznych.

Krystyna Krawczyńska - Piwowarczyk,
Bożena Jaźwińska
oraz uczniowie klas ekonomicznych