ZNAMY LAUREATÓW KONKURSU "MILION NA BANK"
data dodania: 2018-06-15 15:01:15


Fundacja Warszawski Instytut Bankowości organizator projektu Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL przekazała miłą wiadomość, że dwaj uczniowie naszej szkoły zostali laureatami tegorocznej edycji Konkursu "Milion na bank" dla uczniów szkół średnich.


Celem Konkursu było upowszechnianie wiedzy na temat rynku kapitałowego i jego produktów oraz umiejętności inwestowania oraz zarządzania finansami osobistymi. Zakres tematyczny Konkursu odpowiadał podstawie programowej przedmiotu podstawy przedsiębiorczości.

Uczestnicy konkursu w trakcie trwania rywalizacji podejmowali szereg odważnych decyzji inwestycyjnych, których celem było zgromadzenie wirtualnego kapitału w wysokości co najmniej 1.000.000,00 zł. poprzez wybór najkorzystniejszych w ich ocenie produktów finansowych i trzeźwą ocenę ryzyka.

Drugie i trzecie miejsce w województwie podlaskim zajęli odpowiednio:

2. Rafał Milewski
3. Adam Szepietowski


Fundacja przekazała na ręce Pana Dyrektora podziękowania za udział szkoły w konkursie, gratulacje w związku z uzyskanymi wysokimi lokatami i zwróciła się z prośbą o uroczyste przekazanie laureatom dyplomów oraz przyznanych nagród rzeczowych w imieniu organizatora. Serdecznie gratulujemy!!!

Opiekunem uczniów była P. Bożena Jaźwińska.